×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
1. marts, 2017
Drukāt

TV šova “Netīrās dejas” nesmukās lietas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nenoliedzami kaislīgākais TV šova “Netīrās dejas” pārītis bija Evelīna Šaulīte (23) un Ainārs Burcevs (32). Toreiz daudzi skatītāji bija šokā, ka jau pirmajā randiņā abi ļāvās peldei pa pliko un kaislīgiem skūpstiem, taču, kā tagad noskaidrojies, abi ne tikai iepazinušies šova reklāmas filmēšanas laikā, bet bijuši pazīstami krietnu laiku pirms šova.

Kā raksta žurnāls “Kas Jauns”, šova laikā Evelīna atklāja, ka reklāmas rullīša filmēšanas laikā satikusi visus trīs puišus, bet jau tolaik Ainārs saistījis viņas uzmanību. Kā noskaidrojies jaunajā kanāla “STV Pirmā!” attiecību šovā “Melu detektīvs”, abu pazīšanās ir krietni senāka. Turklāt abus vienojušas ne tikai romantiskas attiecības, bet arī kopīga darbavieta – klubs “Coyote Fly”. Ainārs raidījuma laikā atklāja, ka abus vienojušas arī seksuālas attiecības. “Attiecību sākumā Evelīna bija atturīga pret seksu. Kad tas notika, nācās nedaudz vilties, jo mums nesaskanēja,”sacīja Ainārs. Savukārt Evelīna bilst, ka Ainārs pieradis ātri pavedināt meiteni, bet ar viņu bijis grūtāk, tāpēc bijusi vilšanās.

Lai gan abu attiecības bijušas īsas, abi atkal satikušies šovā “Netīras dejas”, kur Evelīnai sapratusi, ka joprojām pret Aināru nav vienaldzīga. Taču brīdī, kad Ainārs izvēlējies Evelīnas konkurenti Kati, meitenes mērs bijis pilns. “Ņemot vērā mūsu attiecību vēsturi, jutos nenormāli piečakarēta, ka viņš izvēlējās Kati, nevis mani.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+