×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
10. janvāris, 2012
Drukāt

TV3 nopērk LNT 900 sekundēs


Foto - LETAFoto - LETA

Noticis tas, ko pāris gājienus uz priekšu nebūtu paredzējis pat mūsu šahists Mihails Tāls. Neizturot antagonistisko pretstāvēšanu un nevienlīdzīgo konkurenci, kritis pēdējais atlikušais nelaiķu apvienības “Par labu Latviju” balsts LNT kanāls. Tas 900 sekundēs pārdots konkurentiem no TV3 stacijas, kuras saimnieki dzīvo Zviedrijā.

 

Pirkumu atbalstīja troņmantiniece princese Viktorija, vēl esam neziņā, vai turpmāk LNT un TV3 būs kā Brālītis un Karlsons vai kā Fille un Rulle. Skatītāji zīlē, vai vietējās informācijas telpu pieblīvēs ar pozitīvo uzstādījumu “Par labu Zviedriju”, vai skandināvi nodarbosies arī ar avīzes “Diena” un vēl kāda Marijas ielas grausta pārpirkšanu. Uzteiks darbu TV5 diktoram Mamikinam?

Sazinājos ar Astridu Lind
grēni un H. K. Andersenu, “Volvo TV” mediju grupas īpašniekiem Stokholmā.

– Skõl! Vai tiešām labs nacionālais kanāls Latvijā nu ir beigts un pagalam? Vismaz pastāstiet, ar ko beigsies seriāls “Mīlas virpulī” un “Kriminālā Krievija”?

A. Lindgrēne: –Nekas nav beidzies! Mūsu TV darbiniekus vienos kopīgas vērtības un vienota izpratne par godīgu, atbildīgu un kompetentu politiku. Mūsu uzdevums ir veidot Latviju kā nacionālu, eiropeisku, demokrātisku valsti, kuras sabiedrība būs izglītota, vesela un droša par nākotni.

H. K. Andersens: – Jā, jā, es to lasīju “Vienotības” mājas lapā.

– Vai tas nozīmē, ka arī turpmāk LNT uzmanības centrā būs cilvēks?

A. Lindgrēne: – Obligāti! Degpunktā! Nebūs pārraižu, pēc kurām skatītāji jāatdzīvina ar ožamo spirtu, nebūs vardarbības un krievu masu produkcijas. Ēteru uzposīs un atsvaidzinās, ekrāns būs tīrāks un dzidrāks par “Absolut” vodku. Lūk, jūsu parlaments – mažiliss, ja? Jā, pareizi, Saeima – žurnālisti uz to skatīsies caur humora prizmu, ko deputāti sen pelnījuši. LNT jūsu namā ienāks uz pirkstgaliem kā mājas viesis, uzticamāks un piemīlīgāks par zelta retrīveru. Dāmām būs romantiskie kinovakari, kungiem – hokejs, būs daudz latviešu estrādes un celuloīda krājumi no nacionālā kino zelta fonda. Rādīsim filmas, kas uzņemtas par vikingiem un citiem pagātnes domātājiem un humānistiem. Katru nakti LNT strādās līdz pēdējam skatītājam un tad, novēlot saldu dusu, atslēgsies.

H. K. Andersens: – Jā, jā, atslēgsies.

– No sirds priecājos, ka būs jauki, patīkami uzlabojumi, ko Ēķa kungs, būdams nabadzīgāks, nedrīkstēja atļauties.

A. Lindgrēne: – O, nē, Ēķa kungs pensionēsies un direkcijā virzīsim komunālvaldes priekšsēdētāju Emīlu no Lennebergas. Naudu nežēlosim, pirksim dārgāko. Ja būs šovs “Dejo un dziedi ar zvaigzni”, tad piedalīsies pazīstamas personas – Ingūna Sudraba, Valdis Dombrovskis, Zatlers un jūsu kultūras ministre. Diktores ekrānā iznāks, tērptas Chanel No 5, ar pūķa tetovējumu, bet puiši – baltās blūzītēs. Fonā redzēsiet skaistākās Latvijas dabas ainavas, ziņas lasīs skaidri saprotami, nevis ar klepu un žagošanos. Būs karsti! Bet galvenais uzdevums – cīņa ar oligarhiem!

H. K. Andersens: – Jā, jā, būsim kā jaunais dubultas iedarbības tīrītājs “Ajax”!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+