×
Mobilā versija
+9.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
7. septembris, 2014
Drukāt

Ūdens temperatūra vēl sasniedz +17 grādu

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ūdens temperatūra jūras piekrastē, ezeros un lielākajās upēs joprojām ir +14..+17 grādu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Rīgas līcī ūdens temperatūra svārstās ap +15 grādiem, Kolkā sasniedzot +17 grādu, un arī atklātā jūrā Liepājā un Ventspilī ūdens temperatūra ir +16..+17 grādu.

Ventā, Lielupē un Daugavā ūdens temperatūra ir +15..+17 grādu, Gaujā un Aiviekstē saglabājas +14..+15 grādu silts ūdens. Dažās mazajās upēs ūdens atdzisis līdz +12 grādiem.

Ķīšezerā, Usmas ezerā, Alūksnes ezerā un Rāznas ezerā ūdens temperatūra ir +16..+17 grādu.

Ūdens līmenis vairumā upju turpina lēnām pazemināties.

Jau ziņots, ka paaugstināta mikrobioloģiskā piesārņojuma dēļ septembra sākumā aizliegts peldēties divās Rīgas neoficiālajās peldvietās, peldēties nav ieteicams vēl piecās neoficiālajās peldvietās Daugavā. Savukārt 54 oficiālajās peldvietās peldūdens kvalitāte atbilst prasībām un tajās peldēties ir atļauts, liecina šā gada pēdējās peldūdens kvalitātes pārbaudes.

Peldēties aizliegts Buļļupē pie Birzes ielas un Daugavā pie “Kvadrāta”. Nav ieteicams peldēties Daugavā, Daugavmalas ielas un Dārziņu 15.līnijas krustojumā, kā arī Taču ielas galā aiz strauta un pie Salu tilta. Daugavā nav ieteicams peldēties arī Ikšķilē, Rīgas ielā 20, un Lielvārdes atpūtas vietā “Daugavas iela”.

Oficiālā peldsezona Latvijā beidzas 15.septembrī.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +9.8
Alūksne +7.0
Daugavpils +8
Saldus +6.6
Liepāja +5.3
Jelgava +7.6
Ventspils +5.9
Limbaži +7
Madona +6.7
Rēzekne +5.3
Draugiem Facebook Twitter Google+