Latvijā
Novados

Ugunsgrēkā Koknesē bojā gājis cilvēks 16


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto – LETA

Aizvadītajās brīvdienās ugunsgrēkā gājis bojā viens cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Sestdien plkst. 6.33 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz 1905.gada ielu Koknesē, kur deg divstāvu dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu mājas jumts un mansarda stāvs 170m2 platībā.

Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējuās četri cilvēki. Ugunsgrēkā bojā gāja apmēram 51 gadu vecs vīrietis.

Ugunsgrēks likvidēts plkst. 12.44.

Svētdien plkst. 12.35 VUGD saņēma izsaukumu uz Vērenes ielu Koknesē, kur ugunsgrēks bija izcēlies vienstāvu dzīvojamā mājā. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka ēka deg ar atklātu liesmu 90m2 platībā.

Ugunsgrēkā cieta apmēram 55 gadus vecs vīrietis, kurš bija guvis apdegumus un pirms VUGD ierašanās nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 16.49.

Plkst. 17.07 tika saņemts izsaukums uz Lubānas ielu Varakļānos, kur dega dzīvojamā māja. Ierodoties konstatēts, ka gāzes eksplozijas rezultātā notikusi aizdegšanās un 60m2 platībā deg vienstāvu koka dzīvojamās māja.

Ugunsgrēkā cieta apmēram 75 gadus veca sieviete un 46 gadus vīrietis, kuri bija evakuējušies pirms VUGD ierašanās un nodoti NMPD mediķiem.

Plkst. 21.35 ugunsgrēks tika likvidēts.

Svētdien plkst. 17.25 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Akmeņu ielu Rēzeknē, kur vienstāvu dzīvojamā mājā dega grīda 0,5m2 platībā.

No piedūmotajām telpām tika izglābts apmēram 58 gadus vecs vīrietis, kurš bija saindējies ar dūmiem, un nodots NMPD mediķiem.

Ugunsgrēks likvidēts plkst. 18.53.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, apkures iekārta, riekstu grauzdēšanas krāsns, siltumizolācija, starpstāvu pārsegums, noliktavas vārti, vairāku ēku jumti, četras vieglās automašīnas, divi malkas šķūņi, dārza māja, pirts, neapdzīvota māja, sodrēji divu ēku dūmvados un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Aizvadītajās brīvdienās kopumā VUGD saņēma 68 izsaukumus – 29 uz ugunsgrēku dzēšanu un 28 uz glābšanas darbiem, bet 11 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Saistītie raksti
LA.lv