×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
21. decembris, 2015
Drukāt

Ungārija Austrijai pārmet “muļķību” bēgļu krīzē (4)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Austrijas kanclers Verners Faimans jauc “solidaritāti un muļķību”, svētdien sacīja Ungārijas ārlietu ministrs Pēters Sījārto, šādi reaģējot uz Faimana aicinājumiem vērst sankcijas pret tām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, kas atsakās piedalīties Briseles bēgļu kvotu programmā.

Faimans minējis, ka ES valstīm, kas kvotu plānu neatbalsta, bet no ES budžeta saņem vairāk naudas, nekā tajā iemaksā, vajadzētu noteikt sankcijas.

“Austrijas kanclers neredz atšķirību starp solidaritāti un muļķību,” ziņu aģentūrai MTI svētdien sacīja Sījārto.

“Muļķība ir ielaist simtus tūkstošu cilvēku, miljonus, Eiropā bez kontroles, kamēr ikviens, gan eiropieši, gan imigranti, var redzēt, ka viņi neiegūs to, uz ko viņi šeit cerēja,” sacīja ministrs.

Viņš arī kritizēja ārvalstu politiķus, kas “liek lietā šantāžu, lai Eiropā nogādātu vēl vairāk imigrantu, tad sadalītu viņus ar obligāto kvotu sistēmu”.

Atbilstoši Starptautiskās Migrācijas organizācijas (IOM) datiem šogad Eiropā, šķērsojot Vidusjūru, kopumā ieradušies teju miljons nelegālo imigrantu.

Viņu lielākā daļa necenšas palikt pirmajās ES valstīs, kuras viņi sasniedz – Itālijā vai Grieķijā -, bet dodas tālāk uz Vāciju, kur valsts patvēruma meklētājiem nodrošina dāsnus pabalstus un sociālās garantijas.

Otrs populārākais nelegālo imigrantu galamērķis ES ir Zviedrija, kur viņi arī līdz šim varēja rēķināties ar dāsnu valsts atbalstu.

Nelegālo imigrantu vidū tikai 30% ir Sīrijas kara bēgļi, pārējie ir ekonomiskie imigranti, šomēnes atzina Eiropadomes prezidents Donalds Tusks.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. piekrītu ungāriem Atbildēt

  Kur vēl pasaulē ir tāda vieta, kur valstis neaizsargā savas robežas, vēl palīdz svešiniekiem tās nelegāli šķērsot ?

 2. Faimans - Cukermans Atbildēt

  Piektā Mozus grāmata
  3.nod.2. Bet tas Kungs man sacīja: ”Nebīsties no viņa, jo Es esmu viņu pašu ir visu viņa tautu , ir visu viņa zemi nodevis tavās rokās un tev ar viņu būs tāpat rīkoties, kā tu esi rīkojies ar amoriešu ķēniņu Sichonu, kas dzīvoja Hešbonā.”
  3.nod.6. Un mēs visu to pilnīgi iznīcinājām, kā mēs to bijām darījuši Sichonam, Hesbonas ķēniņam, un mūsu iznīcināšanai par upuri krita visi pilsētas vīrieši, sievietes un bērni.
  4.nod.3. Jūsu acis ir redzējušas, ko tas Kungs ir darījis Baāl –Peora(Bāla-Pērkona) dēļ, jo ikvienu cilvēku, kas Baāl-Peoram sekoja, to, tas Kungs, jūsu Dievs ir iznīcinājis no jūsu vidus.
  6.nod.3. Tādēļ klausies, Israēl (ebreji), un ievēro, ka tu tos pildi, lai tev labi klājas, un lai jūs stipri vairojaties, kā tas Kungs, tavu tēvu Dievs, tev to ir apsolījis, tai zemē, kur piens un medus tek.
  6.nod.10. Un kad nu tas Kungs, tavs Dievs tevi ievedīs tai zemē, ko Viņš ar zvērestu ir apsolījis taviem tēviem – Ābrahāmam, Īzakam un Jēkabam lai tev to dotu ar lielām un skaistām pilsētām, ko jūs neesat cēluši un arī namus, kas pilni ar visādiem labumiem, kurus tu neesi krājis un ar klintīs izcirstām ūdens tvertnēm, ko tu pats nesi izcirtis, un vīna kalnus un olīvu koku dārzus, ko tu neesi dēstījis un kad tu tad ēdīsi un būsi paēdis, tad sargies, ka tu neaizmirsti to Kungu, kas tevi ir izvedis no Ēģiptes zemes, no kalpības nama.
  6.nod.14. Nesekojiet citiem dieviem no to…….. skaita, kas ir tām tautām, kādas mīt jūsu apkaimē, jo tas Kungs, tavs Dievs, kas mīt tavā vidū, ir stiprs un dusmīgs Dievs, ka tā Kunga, tava Dieva dusmas neiedegas pret tevi un tevi neizdeldē no zemes virsus.
  6.nod.24. Un tas kungs mums pavēlēja visus šos likumus pildīt, to Kungu, savu Dievu bīties, lai tas būtu mūžam mums pašiem par labu, un lai Viņš mūs pasargātu dzīvus, kā tas arī šodien ir.
  7.nod.5. Ar tautām, kuru zemēs jūs ienāksiet, jums jārīkojas tā: izpostiet viņu altārus, viņu elku zīmes nolauziet, nocērtiet viņu elku stabus, bet viņu elku tēlus sadedziniet (iznīciniet viņu vērtības).
  7.nod. 16. Un tu aprīsi visas tautas, ko tas Kungs, tavs Dievs tev nodos, tava acs lai viņas nežēlo.
  7. nod. 22. Un tas Kungs, tavs Dievs lēnām un pamazām izskaudīs tās tautas tavu acu priekšā: tu jau arī nevari tās strauji izdeldēt, lai pie tevis nesavairojas pārāk daudz plēsīgu zvēru.

  LŪK, KUR IR PATIESĀS NACISMA SAKNES, KAS TIEK VAIROTAS VISĀS PASAULES SINAGOGĀS, NACISMA, KAS IR PACELTS RELIĢIJAS LĪMENĪ. KRISTIETĪBA IR JŪDAISMA ATVASINĀJUMS NEEBREJIEM, TIEM KURUS JĀIZDELDĒ, (JA TEV SIT PA VIENU VAIGU, PAGRIEZ OTRU). VIDUSLAIKU ŠAUSMAS, KAD TIKA IZNĪCINĀTI MILJONIEM BALTO “ĶECERU” UN “RAGANU” TIKAI PAR VIŅU ZINĀŠANĀM, (TIKA IZNĪCINĀTI LABĀKIE NO LABĀKAJIEM), IR JŪDAISMA FANĀTIĶU ROKU DARBS, SLĒPJOTIES AIZ VIŅU RADĪTĀS KRISTIETĪBAS. MŪSDIENU EIROPAS PĀRPLUDINĀŠANA AR MUSULMAŅU BĒGĻIEM IR TIKAI VIENS NO BALTĀS RASES IZNĪCINĀŠANAS PAŅĒMIENIEM, KAS LIELISKI SADER AR JŪDAISMA FANĀTIĶU POSTULĀTIEM. ŠO FANĀTIĶU IEKĻŪŠANA EIROPAS TAUTU VALDĪBĀS IR TIK PAT BĪSTAMA KĀ TERORISMS.

 3. vai Faimans nav muļķis, bet nelietis ?

 4. Nav jāņem lupa, lai redzētu, ka “solidaritāte” seit kalpo rap demogoģisku aizsegu imperialismam un genocidam.
  Un imperiālismam nedrīkst būt attaisnojuma!!!
  NE AIZ KADAM demagoģiskam frāzēm.

Draugiem Facebook Twitter Google+