×
Mobilā versija
+9.8°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
16. septembris, 2013
Drukāt

Ušakova jaunā preses sekretāre sola nevis atrunas, bet atbildes

Foto - LETAFoto - LETA

Šodien darbu sāk Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (“SC”) padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos un preses sekretāre Olga Proskurova-Timofejeva.

 

Viņa savulaik bijusi producente, ziņu vadītāja un žurnāliste vairākos telekanālos – Krievijas telekompānijas NTV korespondente Baltijā, telekompānijas “TV Centrs” korespondente Latvijā, kā arī Latvijas TV speciālkorespondente Maskavā. Kā starptautisko projektu direktore strādājusi reklāmas aģentūrā “SAN Rīga in Association with J. W. Thompson”. Ir bijusi laikraksta “Telegraf” galvenā redaktore un lektore Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātē. Olgai ir maģistra grāds komunikāciju zinātnē. Viņa ir mācījusies LU doktorantūrā, kur pētījuma temats bija dokumentālā kino vēsture un estētika, taču pērn šīs studijas pārtraukusi. Kādu laiku studējusi arī Krievijas Valsts Kinematogrāfijas institūtā dokumentālā kino režijas programmā, tāpat kā papildu izglītību savā CV uzrāda arī studijas Rīgas Stradiņa universitātē, kur mācījusies mākslas terapiju, taču šo maģistra studiju programmu nav pabeigusi.

“Es zinu, kas varētu interesēt žurnālistus un kā par to jārunā, lai tiktu sniegtas nevis atrunas, bet atbildes,” saka Olga, akcentējot, ka iepriekšējā pieredze žurnālistikā būs jaunajā amatā noderīga. Viņa cer, ka varēs ierosināt savas idejas un tās no mēra puses tiks sadzirdētas.

Tātad – 
jaunas idejas tēla spodrināšanai? Padomniece atbild, ka sabiedrisko attiecību speciālista uzdevums nav tikai tēla spodrināšana, bet ir jāizprot problēmas, jārunā par tām un jārisina. Viņa uzsver, ka būs atbildīga par tām mēra aktivitātēm, kas attiecas uz saimnieciskiem jautājumiem un pilsētas attīstību, bet – “par politiku šajā brīdī es negribētu runāt”.

Olgai Proskurovai-Timofejevai ir ģimene, kurā aug divas meitas – vecākā mācās otrajā klasē, jaunākajai ir gads un četri mēneši.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +9.8
Alūksne +7.0
Daugavpils +8
Saldus +6.6
Liepāja +5.3
Jelgava +7.6
Ventspils +5.9
Limbaži +7
Madona +6.7
Rēzekne +5.3
Draugiem Facebook Twitter Google+