×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
4. janvāris, 2012
Drukāt

Ušakovs: 2012.gadā prioritāte būs sakārtot “Rīgas namu pārvaldnieka” darbību

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas dome 2012.gadā apņēmusies saglabāt visu labāko, kas paveikts un uzsākts 2011.gadā, taču šogad pašvaldībai būs vēl viena prioritāte – līdz galam sakārtot pašvaldības SIA “Rīgas namu apsaimniekotājs” darbību, nodrošinot profesionālus un kvalitatīvus pakalpojumus iedzīvotājiem, aģentūru LETA informēja Rīgas mēra Nila Ušakova (SC) preses sekretāre Anna Kononova.

Kā būtiskākos 2012.gada uzdevumu sarakstā Rīgas domes priekšsēdētājs nosauca iesāktos projektus, piemēram, 1000 jaunu dzīvokļu būvniecības turpināšanu Rīgā, kā arī citu svarīgu projektu realizāciju. 2012.gadā pievienota jauna prioritāte – apvienotās namu pārvaldes “Rīgas namu pārvaldnieks” darbības sakārtošana.

Jau ziņots, ka no 2011.gada 22.novembra pašvaldības SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” klientiem visu diennakti pieejams anonīmais uzticības un ieteikumu tālrunis 67415454, kā arī e-pasts “info@rnparvaldnieks.lv”. Savukārt otrdien, 3.janvārī, atklāts pirmais “Rīgas namu pārvaldnieka” pilna servisa klientu apkalpošanas centrs iecirknī “Pļavnieki” Augusta Deglava ielā 106/4. Tajā strādā trīs klientu apkalpošanas speciālisti un, lai paaugstinātu klientu apkalpošanas kvalitātes kontroli, tajā tiks veikts nepārtraukts video un audio ieraksts. Uzņēmumam ir aptuveni 180 000 klientu, bet iecirknis “Pļavnieki” apkalpo 18 790 klientus.

Ar centra izveidi tiek īstenots vienas pieturas aģentūras princips, lai apmeklētājam vienā vietā būtu pieejams viss pakalpojumu spektrs. Tiek uzsvērts, ka “Rīgas namu pārvaldnieks” par vienu no saviem ilgtermiņa attīstības uzdevumiem ir izvirzījis augsta līmeņa klientu apkalpošanas servisa izveidošanu. “Rīgas namu pārvaldnieks” plāno arī citus klientu apkalpošanas centrus pārveidot par pilna servisa centriem.

Savukārt, runājot par aizvadītā gada nozīmīgākajiem notikumiem, Ušakovs kā pirmo un patīkamāko aktualitāti minēja trīnīšu birumu, kas šogad piedzīvots Rīgā. “Varēju apsveikt trīs rīdzinieku ģimenes ar trīnīšu piedzimšanu. Nepārprotami, pats patīkamākais no mēra pienākumiem, kas šogad bija jāpilda,” atzina Ušakovs.

Kā vienu no svarīgākajiem notikumiem Rīgā 2011.gadā pašvaldības vadītājs vērtē Rīgas 810 gadu jubilejas pasākumus, kas paliks atmiņā gan rīdziniekiem, gan Rīgas viesiem. Ušakovs uzskata, ka ir pilnībā attaisnojies domes ieguldījums Rīgas reklamēšanā – vasarā viesnīcas bijušas pilnas un gadumijā tās bijušas pat pārpildītas. Uz jaunā gada sagaidīšanu Rīgā tika gaidīti ap 10 000 tūristu, bet kopumā svinībās pie Brīvības pieminekļa gadumijā pulcējušies ap 30 000 tūristu un rīdzinieku. Rīgā šogad arī sagaidīts 1 200 000.tūrists.

Nozīmīgākie projekti 2011.gadā Rīgā ir Doma baznīcas restaurācijas uzsākšana, kam pašvaldība novirzījusi divus miljonus latu. Tāpat pērn uzsākta kultūras centra “Ziemeļblāzma” rekonstrukcija un pieņemts lēmums par Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja ēkas rekonstrukciju, kā arī sākti remontdarbi Rīgas 1.slimnīcā;

Pērn paveikto darbu sarakstā Ušakovs iekļāvis arī jauno parku, kas ierīkots Pļavniekos ierīkots un ir “pirmais Rīgas jaunākajā vēsturē”.

“Esam turpinājuši tik svarīgo visiem rīdziniekiem skolu un bērnudārzu rekonstrukcijas programmu. Pateicoties tai, arvien vairāk bērnu var apgūt mācības piemērotās, labiekārtotās ēkās. Esam izpildījuši savu solījumu un neesam samazinājuši sociālo atbalstu – visi pabalsti ir saglabāti, mēs joprojām piešķiram atlaides sabiedriskajā transportā visām tām iedzīvotāju kategorijām, kurām tās bija pērn, saglabājot atlaides arī tiem rīdziniekiem, kuriem atlaides pirms gada atņēma valdība,” stāstīja Ušakovs.

Pagājušā gada laikā nodoti ekspluatācijā 1000 jauni pašvaldības dzīvokļi – Ulbrokas ielā uzbūvēts lielākais dzīvojamais komplekss pēdējo vairāku desmitu gadu laikā.

“Esam pieņēmuši nākamā gada Rīgas budžetu, kurā joprojām ir saglabātas šā sasaukuma sākumā izvirzītās prioritātes – sociālais atbalsts, izglītība, drošība,” noslēdzot 2011.gada svarīgāko padarīto darbu sarakstu, uzsvēra Ušakovs.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15
Alūksne +14.9
Daugavpils +13.3
Saldus +16
Liepāja +14.0
Jelgava +15
Ventspils +13.0
Limbaži +14
Madona +14
Rēzekne +15
Draugiem Facebook Twitter Google+