×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
11. janvāris, 2017
Drukāt

Uz Rīgas apvedceļa baltkrieva vadītā auto atklāj 5,2 kg marihuānas

Foto - VIDFoto - VID

Baltkrievijas pilsoņa vadītā vieglā automobiļa slēpņos Valsts ieņēmuma dienests atklājis 5,2 kg marihuānas.

Pamatojoties uz VID rīcībā esošu riska informāciju par iespējamu narkotisko vielu kontrabandu, uz Rīgas apvedceļa tika apturēts automobilis “Volkswagen Passat” ar  Baltkrievijas reģistrācijas numuru. Muitas kontroles laikā radās pamatotas aizdomas, ka transportlīdzeklī varētu tikt pārvadātas aizliegtas vielas vai muitas kontrolei pakļautas preces, līdz ar to automobilis tika nogādāts uz  padziļinātās muitas kontroles veikšanas vietu Rīgā.

Kontroles gaitā tika konstatēts, ka automobiļa bagāžas nodalījumā, rezerves ritenim paredzētajā vietā, atrodas četri melni polietilēna iepakojumi ar specifiski smaržojošu zaļganbrūnu augu valsts izcelsmes vielu. Turpinot veikt pārbaudi tika atklāts, ka zem automobiļa aizmugurējā bampera paslēpti vēl divi melni polietilēna iepakojumi ar tādu pašu saturu kā iepriekš atrastajos iepakojumos.

Ekspertu atzinums apstiprināja aizdomas, ka izņemtā viela, ar kopējo svaru 5213g, ir marihuāna.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu kontrabandu lielā apmērā un neatļautu glabāšanu un pārvietošanu Latvijas teritorijā realizācijas nolūkā lielā apmērā. Par šī noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu  tika aizturēts automašīnas vadītājs, 1971.gadā dzimušais Baltkrievijas pilsonis, kuram tiesa kā drošības līdzekli piemēroja apcietinājumu. Izmeklēšanas interesēs papildu informācija netiks sniegta. 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+