Ekonomika
Bizness

Uzbūvēts līdz šim lielākais un modernākais no visiem “Kuršu” veikaliem0

Foto: Valdis Semjonovs

Blakus tirdzniecības centram “A7”, kas atrodas Rīgas–Ķekavas–Bauskas šosejas malā, tapis jauns būvmateriālu veikals “Kurši A7”.

Apmeklētājus tas priecēs pēc Lieldienām, jo atvēršana plānota aprīļa izskaņā.

Uzņēmuma pārstāvji ziņo, ka tieši “Kurši A7” būs līdz šim lielākais un modernākais no visiem SIA “Tirdzniecības nams Kurši” veikaliem.

Lai to uzbūvētu un labiekārtotu apkārtni, iztērēti pieci miljoni eiro, bet būvniecības darbus veica “TN Kurši” mātes uzņēmums SIA “Augstceltne”.

“Veikala nosaukums izvēlēts tā atrašanās vietas dēļ uz A7 šosejas, kas būs pa ceļam ikvienam, kurš pārvietojas pa Bauskas šoseju,” izskaidro Mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītāja Ieva Sprindžuka.

Jaunā veikala kopējā platība ir 5000 kvadrātmetri. Klientiem šajā veikalā tiks piedāvāts būvmateriālu, dārza un celtniecības preču klāsts, tostarp santehnikas preces, apdares materiāli un instrumenti.

“Kopumā veikalā būs pieejami vairāk nekā 35 000 preču artikuli. Esam īpaši padomājuši par klientu ātru un ērtu iepirkšanās pieredzes nodrošināšanu, jo, pateicoties kompaktajam būvmateriālu veikala formātam un uzlabotam navigācijas risinājumam, ikviens veikala apmeklētājs spēs ātri orientēties plašajā piedāvājumu klāstā un atrast sev nepieciešamo. Savukārt liela apjoma pircējiem būs plaša “drive-in” zona ērtai iebraukšanai un preču iekraušanai automašīnā,” stāsta veikala pārstāve.

Saistītie raksti
Šis būs divdesmitais TN “Kurši” veikals Latvijā, un līdz ar tā atvēršanu tiks radītas 50 jaunas darba vietas.

Uzņēmums dibināts 2000. gadā, un tā lielākais īpašnieks ar 73% kapitāldaļu ir SIA “Augstceltne”, savukārt 27% kapitāldaļu pieder Jurim Kursītim.

LA.lv