Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
7. jūlijs, 2016
Drukāt

Uzņēmums piedzīvo lielāko ugunsnelaimi vēsturē: ļaunprāši nodedzina noliktavas pusmiljona eiro vērtībā (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šī gada 10. maijā Lēdmanes novadā uzņēmumam “Lēdmanes lauki” piederošajās dārzeņu noliktavās izcēlās plašs ugunsgrēks. Postošajā ugunsgrēkā pilnībā nodega divas dārzeņu noliktavas, kā arī saldēšanas iekārta un dārzeņu uzglabājamie konteineri 650 000 eiro vērtībā. Uzsākot ugunsgrēka izcelšanās apstākļu izmeklēšanu, tika secināts, ka notikusi ļaunprātīga dedzināšana, informēja apdrošināšanas kompānija “If Apdrošināšana” .

Ieradušies notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatēja, ka deg divas lielas noliktavas1250 un 600 kvadrātmetru platībā un starp tām novietotie konteineri 40 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēku Lēdmanes pagastā ugunsdzēsēji dzēsa 11 stundu.

Noliktavas ražas uzglabāšanai izmanto dārzeņu audzēšanas kooperatīva “Baltijas dārzeņi” biedri.

Kaut arī vainīgās personas vēl nav atrastas, “If Apdrošināšana”, lai uzņēmums pagūtu sagatavoties rudens ražas novākšanas sezonai, dārzeņu audzētājiem atlīdzinājusi zaudējumus, izmaksājot pēdējos trīs gados lielāko apdrošināšanas atlīdzību – 650 000 eiro.

“Maija sākumā piedzīvojām uzņēmuma vēsturē lielāko ugunsnelaimi, kas būtiski apdraudēja mūsu iespējas rudenī būt gataviem jaunās ražas uzglabāšanai. Lai gan vainīgie joprojām nav noskaidroti, tagad mums būs finanšu līdzekļi, lai nekavējoties ķertos pie jaunu noliktavu būvniecības, “ stāsta kooperatīvās sabiedrības “Baltijas Dārzeņi” valdes priekšsēdētājs Kaspars Brunovskis.

Jaunās noliktavas varētu būt gatavas divu mēnešu laikā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. jo principā kas var degt dzelsbetona angārveida būvē? betons un bleķa jumts?

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
Draugiem Facebook Twitter Google+