×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
26. janvāris, 2018
Drukāt

Valainis izstāsies no “Vienotības” frakcijas (6)

Foto - Saeimas kancelejaFoto - Saeimas kanceleja

Arī deputāts Viktors Valainis izstāsies no “Vienotības” Saeimas frakcijas.

Valainis aģentūrai LETA apstiprināja, ka izstāsies no frakcijas un turpmāk parlamentā darbosies kā pie frakcijām nepiederošais deputāts.

Skaidrojot savu lēmumu atturēties balsojumā par deputātes Ingunas Sudrabas (NSL) atsaukšanu no “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas, Valainis norādīja, ka negrib “piedalīties politiskajās intrigās”. “Sudrabas vadītā parlamentārās izmeklēšanas komisija ir beigusi pastāvēt un es neredzu jēgu balsot par Sudrabas atcelšanu no komisijas priekšsēdētājas amata, ja komisija vairs neturpina darbu,” pauda deputāts.

Viņš pateicas “Vienotībai” par sadarbību un atbalstu Latvijas reģionu attīstībai. Vienlaikus politiķis norāda, ka jau ilgstoši ar kolēģiem “Vienotībā” ir atšķīrušās domas par Latvijas tālāko attīstību. “Vairums “Vienotības” deputātu redz Rīgu kā Latvijas attīstības centru. Es savukārt Latviju redzu kā sabalansētu valsti starp laukiem, reģionu centriem un pilsētām, ar līdzsvarotu skolu tīklu, veselības aprūpes sistēmu un sakārtotu infrastruktūru,” apgalvoja Valainis.

Viņš arī nākotnē vēloties “visu savu darbu un enerģiju veltīt Latvijas reģionu attīstībai”. “Man ir izdevies panākt, ka Latvijas reģionos tiek saglabātas lauku skolas, kā piemēru varu minēt Kandavas internātvidusskolu. Esmu strādājis, lai Eiropas Savienības struktūrfondu finansējums vairāk tiktu novirzīts reģioniem,” klāstīja Valainis. Viņš arī piebilst, ka panākta finansējuma piešķiršana Jelgavas apvedceļa izbūvei, Jēkabpils ielu rekonstrukcijai un sporta stadiona būvniecībai, Daugavpils slimnīcas rekonstrukcijai, Valmieras Jāņa Daliņa stadiona būvniecībai un vēl daudziem citiem nozīmīgiem infrastruktūras projektiem Latvijas reģionos.

Kā ziņots, deputāts Ineses Boķis izstājies no “Vienotības” Saeimas frakcijas, savukārt frakcijas vadītājs Hosams Abu Meri mudināja, lai arī Valainis izdarītu izvēli šajā jautājumā. Abu Meri pauda, ka arī Valainim būtu jāizstājas no frakcijas, citādi viņš rosinās balsojumu par viņa izslēgšanu.

Tas saistīts ar vakardienas Saeimas balsojumu par deputātes Ingunas Sudrabas (NSL) atsaukšanu no “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas, kurā Valainis un Boķis atturējās. Pārējie “Vienotības” deputāti atbalstīja Sudrabas atsaukšanu.

Abi šie deputāti ir “Vienotības” sadarbības partiju pārstāvji. Boķis pārstāv partiju “Valmierai un Vidzemei”, bet Valainis ir Jēkabpils reģionālās partijas pārstāvis.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. nodevejs no olsteina bandas….nodeva zatleru

 2. Jānis J. Dimants, Jr., M.D. Atbildēt

  Nav cīnītājs ! Bet LR pisoņi viņu ievēleēa Saeimā caur Vientību. Vai viš rīkojas tagad godīgi ?

 3. Žurkas bēg no slīkstoša kuģa. Šiem xamelioniem svarīgāka par visu dzīvē ir nokļūšana pie “siles”.
  Ieteikums vēlētājam: No sava izvēlētā partijas saraksta svītrot visus pārbēdzējus no bijušajām vai esošajām partijām, jo katrai partijai jābūt savai ideoloģijai. Kas der visam – parasti neder nekam.

 4. Ilmārs 5 līmeņa profisionāls maģistrs mērniecībā un zemes ierīcībā Atbildēt

  Kā mājokļu apakškomisijas vadītājs neatrisina vienkāršu jautājumu “Izslēgt no dzīvokļu īpašma likuma 16 un 17 panta pynktus [ka lai pārrŗķinātu domājamās daļas nepieciešams VISU dzīvokļu īpašnieku lēmumam,bet iesniegt labojumu ,ka pietiek ar 2/3 vai 3/4 divu mēnešu laika negribēja ,kaut pats stāstīja ķa tā ir daudzām dzīv. mājām problēma JO JA 26 DZĪV. mājā 2 īpašnieki dzīvo ārzemēs un pilnvaras nav atsājuši tad mājas privatizāciju un pārņemšanu valdījumā NEVAR.

 5. Jauns, dumjš, un jau nodevējs. Lai netaisnojas, neticēsim atkritējam nekad vairs, par vēlu taisnoties, ja svarīgā balsojumā pārmeta kažoku. Visa tauta gaidīja balsojumu, viņš uzspļāva.

  • Ja Vienotībai šis bija svarīgs balsojums, tad šai partijai Saeimā nav vietas. Intrigas, intrigas, intrigas, tās joprojām ir Vienotības pamatvērtības. Kauns dabu dabū!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+