Mobilā versija
+10.3°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 27. aprīlis, 2017
26. maijs, 2014
Drukāt

Valdis Bisenieks stāstīs par tulkotāja izaicinājumiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrdien, 27. maijā, plkst. 19.00 kultūras vasarnīcā “Esplanāde 2014” notiks trešais lasījumu un diskusiju cikla “Raiņa un Aspazijas lasījumi” sarīkojums – saruna ar tulkotāju un dzejnieku Valdi Bisenieku, vēsta Latvijas Literatūras centra direktors Jānis Oga.

Valdis Bisenieks sarunā, kurai dots nosaukums “Tulkojot Raini un Gēti”, dalīsies domās par “Fausta” tulkojumu, Raiņa dzejas atdzejojumiem vācu valodā, tulkotāja aizrautību un izaicinājumiem.

“Raiņa un Aspazijas lasījumi” notiks līdz decembrim, aktualizējot 2015. gadā svinamo Raiņa un Aspazijas 150 gadu jubileju, nacionālās literatūras, tulkojumu un trimdas nozīmi un savstarpējās attieksmes.

Nākamais cikla sarīkojums notiks 3. jūnijā, kad literatūrzinātnieks Dr. phil. Jānis Zālītis stāstīs par Raiņa un Aspazijas saraksti, kas iekļauta UNESCO programmas “Pasaules atmiņa” Latvijas nacionālajā reģistrā.

Pievienot komentāru

Ar "Kazanovu" Leļļu teātrī atgriezīsies izrādes pieaugušajiemCeturtdien, 27. aprīlī, Latvijas Leļļu teātris prezentēja teātra radošo stratēģiju turpmākajām sezonām, kurā kā būtiskākais jaunums sagaidāma pieaugušajiem domātas repertuāra sadaļas veidošana.
Draugiem Facebook Twitter Google+