Kultūra
Kultūrpolitika

Valmieras skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki pulcēs vairāk nekā tūkstoš dalībnieku0

Publicitātes foto

Piektdien, 10. maijā, Vidzemes Olimpiskajā centrā vairāk nekā tūkstoš dalībnieku kuplumā risināsies Valmieras skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki “Ceļa zīmes”, LA.lv uzzināja pašvaldībā.

Lai stiprinātu Dziesmu un deju svētku tradīciju kolektīvos, 10. maijā Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies Valmieras skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki.

Valmieras pilsētas kolektīvu pārstāvniecība iepriekšējos Latvijas skolu jaunatnes dziesmu svētkos bija trešā lielākā valstī. Lai nākamajos svētkos 2020.gadā kolektīvi sasniegtu tādu pašu rezultātu, bērniem un jauniešiem ir jādod iespēja izjust dziesmu svētku kopības garu, iesaistoties kultūrizglītības un amatiermākslas kolektīvos un ar tiem saistītos pasākumos.

Kolektīvi kopā ar koncerta “Ceļa zīmes” viesmāksliniekiem un pavadošo sastāvu izdziedās un izdejos vērienīgu latviešu un ārvalstu dziesmu un deju programmu.

Koncerta īpašie viesi būs grupas “The Sound Poets” solists Jānis Aišpurs, XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koru koncerta “Dziesmubērns” mākslinieciskais vadītājs un virsdiriģents Edgars Vītols, pavadošā grupa – Emīls Zilberts, Mārtiņš Roziņš, Jānis Rolmanis un Raivo Ozols, kā arī ģitāriste Laine Loze, dejotājs Rūdolfs Pauders un solisti Estere Kuple, Anete Kuzmane, Silvars Ritvars Malcenieks.

LA.lv