×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
31. oktobris, 2016
Drukāt

Vecrīgas bārā ālējas kails atpūtnieks no Norvēģijas (3)

Foto RPPFoto RPP

30.oktobra naktī kādā Vecrīgas bārā ālējies kails norvēģis. Viņa savaldīšanai bija nepieciešama likumsargu palīdzība, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Pie RPP darbiniekiem patrulēšanas laikā vērsās kāds vīrietis, kurš pastāstīja, ka strādā bārā, kur pirms neilga laika ienācis vīrietis un nopircis alkoholu. Bāra apmeklētājs pēc alkohola lietošanas pēkšņi sācis izģērbties, pieskrējis pie bāra durvīm un ar kājas spērienu izsitis durvju stiklu.

Policisti devās uz norādīto bāru, kur uz galda sastapts kailais atpūtnieks. Bāra darbinieks paskaidroja, ka vīrietis, iespējams, ir ārzemnieks, jo sākotnēji komunicējis angļu valodā.

Policisti uzrunāja kailo vīrieti, taču viņš spēja vien murmināt neskaidrā angļu valodā. Pie vīrieša mantām pamanīta studenta karte, noskaidrots, ka viņš ir Norvēģijas pilsonis. Pārbaudot studenta datus, konstatēts, ka viņam ir anulētas uzturēšanās tiesības Latvijā.

Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri konstatēja, ka iereibušajam vīrietim medicīniskā palīdzība nav nepieciešama.

Pēc brīža ieradās arī Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu notikuma vietā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. uzvirmoja vikingu asinis! Nav jau pirmā reize.

  2. Labākās zāles tādam – kārtīgi pa purnu!

  3. Kamēr Latvijā studentiem jāstāv ar izstieptu roku pie valdības, norgi braukā apkārt pa pasauli sauļodamies…

Draugiem Facebook Twitter Google+