×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
7. janvāris, 2015
Drukāt

“Vertikāles” vietā “Saknes debesīs”

Foto - LETAFoto - LETA

Vairākus “LA”  lasītājus gadu mijā satrauca ziņa, ka Latvijas TV jaunajā gadā pārtrauc  raidījuma “Vertikāle” demonstrēšanu.

Kāpēc tā, jautā ādažniece Terēzija Daugule. Viņasprāt, šādi kristietībai un tautas garīgajai audzināšanai veltīti raidījumi ir ļoti svarīgi. “Mēs tajos smeļamies garīgumu, kristīgo spēku, Dieva vārdu,” saka T. Daugule. Līdzīgi domā rīdziniece Irēna Jeromanova-Vizla. Viņa atzīst, ka līdz šim, pateicoties LTV, svētdienas bijušas tik piepildītas – vispirms dievkalpojums, tad “Vertikāle”, pēc tam apsveikumu dziesmu koncerts. Tagad būtiska sastāvdaļa zudusi.

Skaidrojot, kāpēc tiek slēgts TV raidījums “Vertikāle”, sazinājos ar Latvijas Televīziju. Uzzināju, ka tā vietā jau kopš šā gada 4. janvāra ik svētdienu plkst. 13 skatāms jauns raidījums par reliģijas un ētikas jautājumiem ar nosaukumu “Saknes debesīs”. Tā veidotāji producentu grupa “HansaMedia” informē, ka jaunais iknedēļas raidījums atspoguļos šodienas Latvijas garīgo dzīvi, iedziļināsies ticības izpausmēs un dažādu reliģisko konfesiju tradīcijās, lai vairotu sabiedrības izpratni un cieņu pret tām.

Skatītājiem nu jāskatās un jāvērtē, vai jaunizveidotais raidījums “Saknes debesīs” atbilst viņu vēlmēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+