×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.1°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
7. novembris, 2017
Drukāt

Video: Ārzemnieks uzrāpjas uz Brīvības pieminekļa (7)

Foto - Sintija Zandersone/LETAFoto - Sintija Zandersone/LETA

4. novembrī īsi pirms pulksten 4.00 kāds Zviedrijas pilsonis uzrāpies uz Brīvības pieminekļa, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Likumsargi caur kameras aci ievēroja kādu vīrieti, kurš staigāja pa Brīvības pieminekļa pelēko granīta bloku. Uz notikuma vietu nosūtīti tuvākie RPP darbinieki.

Ierodoties notikuma vietā, policisti līdzās Važu rāvējiem un Vaidelotim ievēroja pārkāpēju. Vīrietim nekavējoties dots rīkojums no pieminekļa nokāpt gan latviešu, gan angļu valodā. Pārkāpējs bez vilcināšanās izpildīja policista rīkojumus un angļu valodā apgalvoja, ka nav zinājis par šādu aizliegumu Latvijā. Pārrunu laikā vīrietis pauda nožēlu par izdarīto un skaidroja, ka nav gribējis izrādīt necieņu pret Latviju un tās neatkarības simboliem.

Zviedrijas pilsonim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par klajas necieņas izrādīšanu Brīvības piemineklim un piemērots naudas sods 50 eiro apmērā. Pārkāpējs sodu ar bankas karti samaksāja uz vietas.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Ja ir nauda, dari un staigā kur vien vēlies.

  2. ko tas betona blukis ir tautai palidzejis

  3. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

    kas arī bija jāpierāda: muļķu zeme eurolatvānija, XXI gadsimts.

  4. Tas nav pārāk daudz ko maksāt par tādu izklaidi. Būs ko palielīties draugiem krodzińā. Bottoms up! Cheers!! Have another!!

  5. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Tā pat nav benzīna nauda! Trūkst vismaz viena, varbūt, pat divas nulles.

Draugiem Facebook Twitter Google+