Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Dzērājšofera triks ar kūleni pēc avārijas izraisīšanas4

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Trešdienas rīts Dmitrijam, kurš braucis no Baložiem Rīgas virzienā ar savu “Renault”, sācies pavisam citādi nekā plānots. Tā vietā, lai nokļūtu savā galamērķī pie ģimenes ārsta, vīrietis gandrīz nonācis ātrajā palīdzībā, vēstī LNT raidījums “Degpunktā”.

Vīrietis iekļuva ceļu satiksmes negadījumā. “Viss notika burtiski dažu sekunžu laikā. Otrs vadītājs tieši man priekšā nolēma pagriezties pa kreisi,” stāsta Dmitrijs. Par laimi, šajā sadursmē cietuši vien auto.

Jau pavisam drīz iesaistītie izkāpuši no automobiļiem un sākuši skaidroties, kurš vainojams negadījuma izraisīšanā. “Peugeot” vadītājs, kurš stūrējis taisni? Vai tomēr busiņa vadītājs, kurš centies nogriezties pa kreisi un, visticamāk, stūrējis uz veikalu pēc kādas “grādīgā pudeles”?

“Es patiesībā sākumā nemaz nesapratu. Viņš laikam bija uz paģirām… Atbrauca vēl viņa priekšnieks, sāka mani vainot avārijas izraisīšanā un tā tālāk. Atvainojiet, es braucu pa galveno ceļu. Kā es varu būt vainīgs? Es nemaz nepamanīju, ka viņš ir piedzēries, bet tad diezgan ātri – pēc kādām 40…50 minūtēm – atbrauca ceļu policisti. Viņi jau noteica, ka šoferis ir piedzēries, nolēma savākt viņa mašīnu un izdarīja visu pārējo,” tā raidījumam skaidro Dmitrijs.

Policisti “Volkswagen” busiņa stūrētāja izelpā konstatējuši gandrīz divas promiles alkohola, taču tas nav atturējis viņu vēlreiz doties uz veikalu, lai “turpinātu tukšot grādīgās pudeles”.

“Degpunktā” ar “Volkswagen” šoferi tiekas vēlreiz, kad viņš ar alus pudeli rokās atgriežas pie policistiem, bet vēlāk cenšas pat izplūkties ar operatoru. Viss beidzas labi, un dzērājšoferis par godu savām “piecām slavas minūtēm” pat nolemj apmest kūleni.

LA.lv