Sports
Futbols

VIDEO: Futbola klubs “Ventspils” dāvina mašīnu, izlozi vada krievu valodā0


Futbola kluba “Ventspils” līdzjutēja Valentīna iemēģina savu jauno automašīnu.
Futbola kluba “Ventspils” līdzjutēja Valentīna iemēģina savu jauno automašīnu.
Futbola kluba “Ventspils” līdzjutēja Valentīna iemēģina savu jauno automašīnu.

Futbola klubs “Ventspils” sezonas pēdējā spēlē sestdien veica unikālu izlozi , kurā galvenā balva bija jauna automašīna.

Klubs vēsta, ka šādu dāvanu līdzjutējiem sarūpējis Adlans Šišhanovs, kurš par FK “Ventspils” līdzīpašnieku un prezidentu kļuva pagājušajā ziemā. Pēc katras mājas spēles notika konkurss, kurā trīs veiksminieki kļuva par vienu no pretendentiem uz super balvu – jaunu “Volkswagen” automašīnu. Tās izloze sestdien pēc sezonas noslēguma spēles gan lielākoties notika krievu valodā, liecina kluba publicētais video materiāls. Līdzjutēju vidū bija gan latvieši, gan krieviski runājuši cilvēki.

“Vai krievu valodā aizliegts vadīt konkursus? Cik es zinu, tas notika gan krieviski, gan latviski. Uz sākumu nevarēju ierasties, bet, kad uz beigām atnācu, tā bija. Es problēmu nesaskatu, jo futbolā nav vietas rasismam un valodu robežām. Ja konkursa vadītājs redzēja, ka lielākā daļa ir krievvalodīgo, tad kāpēc nerunāt tā, lai viņiem ir skaidrāk, bet arī pārslēdzās uz latviešu valodu. Manuprāt, tā nav problēma, mēs neesam televīzijas kanālā vai avīzē, tas bija privāts pasākums, kurā var runāt jebkurā valodā,” “LA” sacīja kluba valdes loceklis Sergejs Usačovs.

FK “Ventspils” ar līdzjutējiem ikvienā no kanāliem komunicē abās valodās – gan krieviski, gan latviski.

Saistītie raksti

Jāpiebilst, ka tik liela balva Latvijas futbolā ir ļoti liels retums un neapšaubāmi motivācija sporta draugiem vismaz kādu reizi aiziet uz maču. Aizvadītajā sezonā spēļu apmeklējums Ventspilī esot pieaudzis, tiesa, konkrētus statistikas datus Usačovs nevarēja nosaukt.

FK “Ventspils” Latvijas čempionātā ierindojās otrajā vietā un arī Latvijas kausā iekļuva finālā, kur atzina “Riga” pārākumu.

LA.lv