Sports
Hokejs

VIDEO: Ovečkins kautiņā nokautē savu jauno tautieti0


Aleksandrs Ovečkins pret Andreju Svečņikovu.
Aleksandrs Ovečkins pret Andreju Svečņikovu.
Foto: AFP/Scanpix/LETA

Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas cīņā starp Vašingtonas “Capitals” un Karolīnas “Hurricanes” izkāvās divi krievu hokejisti – viena no spožākajām pasaules hokeja zvaigznēm Aleksandrs Ovečkins ar nokautu sakāva 19 gadus jauno Andreju Svečņikovu.

Kautiņš, kuru īpaši provocēja Svečņikovs, notika jau pirmajā periodā un tā zaudētājs ledu spēja atstāt tikai ar mediķu palīdzību. Svečņikovs šajā spēlē laukumā vairs neatgriezās.

“Ceru ka viņam viss ir kārtībā – negribētos, ka puisis ir stipri cietis. Neesmu liels kauslis, tāpat kā viņš. Viņš izsauca mani uz kautiņu, atbildēju – aiziet,” šo epizodi komentēja Ovečkins.

Tikmēr Krievijas mediji vēsta, ka epizodei esot arī turpinājums. Andreja Svečņikova brālis, Detroitas “Red Wings” spēlējošais Jevgeņijs Svečņikovs sociālajos tīklos ievietojis ierakstu “Viens, divi, Fredijs nāk pēc tevis, Aleksandr Ovečkin”, tādējādi atgādinot par pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados populāro šausmu filmu “Šausmas Gobu ielā” un tās galveno varoni Frediju Krīgeru.

Saistītie raksti

Laukumā gan labāk veicās “Hurricanes”, kas ar pārliecinošu 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) uzvaru samazināja rezultātu sērijā līdz 1-2.

NHL izslēgšanas spēļu rezultāti

Karolīnas “Hurricanes” – Vašingtonas “Captials” 5:0 (1:0, 2:0, 2:0), sērijā 1-2,
Toronto “Maple Leafs” – Bostonas “Bruins” 3:2 (0:0, 3:2, 0:0), sērijā 2-1,
Dalasas “Stars” – Nešvilas “Predators” 2:3 (0:0, 1:2, 1:1), sērijā 1-2,
Kolorado “Avalanche” – Kalgari “Flames” 6:2 (3:0, 2:1, 1:1), sērijā 2-1.

LA.lv