Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Pie Ķekavas izvēršas “karsts” strīds: saniknota “BMW” vadītāja gandrīz uzbrauc policistam15

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Patrulējot pa piesnigušajiem Ķekavas ceļiem, vietējās pašvaldības policijas darbinieki ievērojuši kādu sievieti, kura lēnā solī gājusi pa brauktuves malu. Lai arī pārvietojusies pa pareizo ceļa pusi, tomēr viņai nebija ne atstarotāja, ne lukturīša. Policisti piestājuši aprunāties, bet tajā brīdī ieradusies sievietes meita automašīnā “BMW”. Pāris minūšu laikā situācija izvērtusies par īstu “jandāliņu”, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Policisti gājējai skaidrojuši, kā viss izskatās no šofera puses, ja gājējs pārvietojas bez atstarotāja pa ceļa malu. Taču mierīgas sarunas vietā izvērtās “karsta” vārdu apmaiņa. Iekarsa ne vien uzrunātā seniore, bet arī viņas meita. Turklāt pēc tam, kad policisti kundzes meitai prasījuši uzrādīt autovadītāja apliecību un tehnisko pasi, policijas inspektoram nācies glābties, lai nepakļūtu zem saniknotās sievietes vadītā “BMW” riteņiem.

Tikai laimīgas sagadīšanās dēļ policijas darbinieks neguva miesas bojājumus. “BMW” vadītāja aizbrauca projām, taču vēlāk tomēr izlēma apstāties, lai nesastrādātu lielākas nepatikšanas. Autovadītāja tika aizturēta un nogādāta vietējā policijas iecirnī, ziņoja “Degpunktā”. Šī situācija iemūžināta arī video.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv