Sports
Ziemas sports

Viena vieta uz brieža vēl brīva. Kamaniņnieki turpinās cīņu par Phjončhanu 16


Artūrs Dārznieks (pa kreisi) un Riks Kristens Rozītis.
Artūrs Dārznieks (pa kreisi) un Riks Kristens Rozītis.
foto: LETA

Cīņa par iespēju startēt Phjončhanas olimpiskajās spēlēs starp Riku Kristenu Rozīti un Artūru Dārznieku turpināsies arī nākamajā Pasaules kausa posmā Kēngiszē, “LA” sacīja Latvijas kamaniņu sporta izlases galvenais treneris Kaspars Dumpis.

Iekšējā atlase beidzās līdz ar piekto Pasaules kausa posmu, kas šajā nedēļas nogalē risinājās Leikplesidas trasē ASV, tomēr Rozītim un Dārzniekam ir vienāds punktu skaits, līdz ar to izšķirošais būs nākamais posms janvāra sākumā Kēnigszē.

Pasaules kausā daudz sekmīgāk startējis Riks Kristens Rozītis, kurš ieguvis 150 punktus un kopvērtējumā atrodas 20. vietā. Tikmēr Dārznieka rēķinā ir 73 punkti un 27. vieta. Taču atlasē tiek skaitīti arī divi kontrolmači, kas pirms sezonas risinājās Phojčhanas trasē.

Iekšējo atlasi izturējuši Inārs Kivlenieks, Kristers Aparjods, bet jau zināms, ka aiz strīpas palicis Kristaps Mauriņš. Tāpat uz Phjončhanas olimpiskajām spēlēm dosies Elīza Cauce, Ulla Zirne un Kendija Aparjode, bet divnieku sacensībās Latviju pārstāvēs Andris un Juris Šici, kā arī Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš. Leikplesidā mūsējie pirmo reizi šosezon kāpa uz pjedestāla – brāļi Šici sprinta kausā izcīnīja trešo vietu, tiesa, tā nav olimpiskā disciplīna.

“Kamēr sportists nav iekāpis lidmašīnā uz Dienvidkoreju, tikmēr visi ir kandidāti,” Dumpis piebilda, ka var iejaukties arī neparedzēti apstākļi.

Saistītie raksti
LA.lv