×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
12. jūlijs, 2015
Drukāt

Visi skolēnu dziesmu svētku dalībnieki no slimnīcas izrakstīti (1)

Foto-Linda LeiškalneFoto-Linda Leiškalne

Visi bērnu un jaunieši, kuriem XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku laikā palika slikti, svētdien no slimnīcas izrakstīti, teikts Bērnu slimnīcas “Twitter” kontā.

Noslēguma koncertā “Manā dziesmā tu…” vairāki desmiti jauniešu noģība un mēģinājums tika pārtraukts. Svētdienas rītā slimnīcā atradās deviņi jaunieši. Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile nolēma atcelt svētku gājienu, kas bija plānots svētdienas rītā. Vienlaikus gājiens notika un tajā esot piedalījušies 98% svētku dalībnieku.

Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir lielākie Latvijas bērnu un jauniešu kultūras un mākslas svētki, kas notiek reizi piecos gados.

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki norisināsies Rīgā no 6. līdz 12. jūlijam, tajos piedalīsies ap 37 890 dalībnieku. XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus rīko Valsts izglītības satura centrs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nezinu faktu par sapelējušu desu,bet vismaz vienu gadījumu zinu- bērns aizgājis gulēt 4 no rīta ( un ne jau mēģinājumu dēļ,bet čalojuši visi) un jau 6 rītā jau jāceļas.Tur jau pat pieaugušais noģībtu!

Draugiem Facebook Twitter Google+