foto – Jānis Škapars/LETA

Vismanei pēc lielas uzvaras seko zaudējums ceturtdaļfinālā 0

Talantīgā Latvijas tenisiste Daniela Vismane Ungārijā notiekošā Balatonboglāras ITF 25 000 sērijas turnīra vienspēļu sacensību ceturtdaļfinālā ceturtdien ar rezultātu 3-6, 2-6 piedzīvoja zaudējumu Slovākijas sportistei Kajai Juvanai.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

Pasaules ranga 785.vietā esošā 17 gadus vecā Vismane līdz ar to izstājās no turpmākās cīņas, bet viņas vienaudze Juvana, kura ir planētas 526.rakete, iekļuva pusfinālā.

Vismane pirmo reizi karjerā sasniedza ITF 25 000 raudzes turnīra ceturtdaļfinālu, par to nopelnot deviņus WTA vienspēļu ranga punktus, bet vēl viens pienācās par kvalifikācijas pārvarēšanu.

Vismane savas karjeras laikā vēl nekad nav spēlējusi ITF vienspēļu sacensību finālos, kamēr Juvana divreiz tajos ir uzvarējusi – 2016.Horvātijas pilsētā Bolā un 2017.gadā Slovēnijas pilsētā Mariborā.

Latvijas tenisiste ar Juvanu spēkojās jau 2016.gadā junioru līmenī, taču arī tad Vismane turnīrā Austrijā piedzīvoja neveiksmi.

Vismane pirmajā kārtā ar rezultātu 3-6, 6-1, 6-3 uzvarēja mājinieci Adrienu Nāģu, kura rangā ir atrodama 1211.vietā, bet šajā turnīrā startēja ar īpašo ielūgumu jeb “wild card”. Savukārt otrajā mačā Latvijas pārstāve ar 6-4, 6-2 uzveica ar pirmo numuru izlikto Olīviju Rogovsku no Austrālijas, kura ir planētas 148.vietā. Tādējādi Vismane tika pie savas karjeras lielākās uzvaras.

Vismane bija sasniegusi arī dubultspēļu ceturtdaļfinālu, kur trešdien pārī ar polieti Maju Čvalinsku ar 3-6, 1-6 zaudēja sacensību ceturtajam numuram ungārietei Annai Bondari un Ralukai Serbanu no Rumānijas.
Pirmajā kārtā Latvijas un Polijas duets ar 6-0, 6-3 sagrāva ungārietes Vivjenu Abrahamu un Līviju Lukāču.
Par ceturtdaļfināla sasniegšanu Vismane nopelnīja deviņus WTA dubultspēļu ranga punktus.

Vismanei šis bija pirmais ITF sērijas turnīrs kopš marta vidus, kad viņa sasniedza ceturtdaļfinālu Francijas pilsētā Gonesā notikušajā ITF 15 000 sērijas turnīrā. Savukārt marta sākumā viņa tika līdz pusfinālam ITF 15 000 raudzes turnīrā Mākonā.