×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
5. marts, 2014
Drukāt

Zatlers aicina cilvēkus būt atturīgākiem savos komentāros (20)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Jebkuri cilvēku vārdiski aizskārumi var pāraugt fiziskos konfliktos, tāpēc cilvēkiem vajadzētu būt atturīgākiem. Pasaule patlaban ir visnedrošākā, kāda tā bijusi pēdējos desmit gados, intervijā “Rietumu Radio” sacīja Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs Valdis Zatlers (RP).

“Jebkuri cilvēku aizskārumi var pāraugt fiziskos konfliktos, taču es aicinātu cilvēkus būt atturīgākiem, vismaz tos, kas ir saprātīgi, kuriem rūp Latvija, un centīsimies nereaģēt uz šiem jautājumiem, pieņemt zināšanai, neaizmirst, ka tādi eksistē, bet pašiem vieglu roku uzsaukumus nerakstīt,” sacīja Zatlers.

Bijušais Valsts prezidents arī norāda, ka Latvijā jābūt saprātīgai un ļoti stabilai sabiedrībai, lai novērstu jebkādus draudus drošībai. Viņaprāt, marts būs grūts mēnesis, jo gaidāms gan 16.marts, gan dažādas protesta akcijas, taču Latvijas sabiedrība to labi pārvarēs un būs daudz drošāka nekā patlaban.

“Būtu labi, ja protesti būtu vēstneši, kas sūtītu ziņas valdībai un politiķiem, ar ko ir neapmierināti cilvēki, ka tie nebūtu protesti protestu dēļ,” piebilda Zatlers.

Jau ziņots, ka Drošības policijas (DP) veiktā analīze liecina par pieaugošu dažādu, tostarp radikālu, viedokļu izplatību virtuālajā telpā saistībā ar notikumiem Ukrainā. Attiecīgi pieaug arī iespējamu nacionālā un etniskā naida izraisīšanas gadījumu, kas nonāk DP redzeslokā, skaits.

Patlaban DP izvērtē atsevišķus internetā ievietotus radikālus komentārus par pēdējā laika notikumiem Ukrainā.

DP kompetencē ir izmeklēt tādus noziegumus kā nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana, aicinājums uz agresīvu karu, kā arī genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana.

Pievienot komentāru

Komentāri (20)

 1. Vajadzētu izvērtēt paša Zatlera darbību.

 2. varētu staļinistus uzrunāt, pat ne krievus, bet staļinistus.

 3. ZATLERA K-GS VAI BEIDZOT NEBŪTU LAIKS SĀKT STRADAT SAVAS TAUTAS NINTERESES,BET NEVIS PRET TAM?? TAD NEVIENS SLIKTUS KONENTARUS NERAKSTIS.

 4. Ko mūs bradās ar ķirzas zābakiem,bet mēs klusēsim?!Nu-nē…

  • Tieši tā! Lai Zatlers uzrunā Osipovu, Lindermani, Ždanoku un visus, t.sk. “antifasistus”. Lai ieskaidro tiem radījumiem, ka šeit ir Latvija un mēs esam gatavi aizstāvēt savu zem un informatīvo telpu neskatoties uz jebko! Katra gadījumā, latviešiem tāda Zatlera padomi simts gadus nav vajadzīgi!

 5. Jautājums LA.LV – kāpēc Jums nepatīk šāds vārdu salikums – verga dvēselē? Ko, cik un kādā mēra tas kādu aizskar?

 6. Nedari otram pāri ,tad komentāri arī nebus naidīgi.

 7. zatlers pats varētu būt atturīgāks un ar savu .. dvēseli nekomentēt, lietas, par kurām nav saprašanas.

 8. Cilvēkus bez pašcieņas neciena neviens, pat tie, kuriem zatlers (apzināti ar mazo burtu) grib ieziepēties….nožēlojami, ka mums bijis tāds prezidents – nulle…..

  Sisi, perfekts komentārs! 🙂

 9. Jā valdi, taisnība! Neesmu lasījis nevienu komentu delfos krieviski, kurš būtu lojāls Valstij

 10. Kā var būt atturīgs, kad Krievija iebruka Grūzijā – tad Zatlers kavējās Pekinā un nevarēja uz kartes atrast Grūziju, kur vel būt klāt ar savu atbalstu…
  Kā var būt atturīgs, kad Krievija iebruka Ukrainā ( Krimā ) un tad prezidents Bērziņš kaut kur ar saviem čemodāniem jau Alpos un nemaz un negribus bija spiests atgriezties savā valstī… Nēesot zināji, ka Ukrainā kaut kas notiek – visa pasaule zin un te…

 11. Civilizētā valodā šo prasību būt atturīgiem sauc par Stokholmas sindromu. To,ka izbijušais prezidents ar to slimo ilgstoši,bija redzams no viņa iecelšanas pirmās dienas.

 12. aicinu Zatlera kungu (un viņam līdzīgos) nebūt tik mantkārīgiem – izvēlēties pieticīgākas automašīnas (par normālām cenām), dzīvokļus , lai mums ierindas cilvēkiem, nerastos negatīvas emocijas, skatoties uz valdošo šikošanu mēra laikos, kad daļa tautas dzīvo zem iztikas minimuma, spiesti izbraukt no valsts, jo nav iztikas līdzekļu, lai pabarotu ģimeni, pārtiek no tā, ko savāc gružu konteineros.
  Man kauns par Jūsu mantkārību uz tautas rēķina!

 13. Nebūšu atturīgs un lietas saukšu īstajos vārdos. Okupantus par okupantiem, kolonistus par kolonistiem, un krievruņu nacistus par nacistiem un šovinistiem. Un Saeimā sēdošos nodevējus par nodevējiem.

 14. .. turpina liekt muguru Kremļa uzdevumā! Nesaprotami, cik gan zemu var nolaisties cilvēks, kurš kādreiz tika uzskatīts par cienījamu… Kam ir jānotiek, lai vīrietis pazaudētu visu – godu, cieņu, sirdsapziņu?

 15. Es aicinu Zatleru ar kundzi turpmāk ievērot Latvijas valsts sēru dienas un tajā laikā negozēties pa Viļņas modes šoviem.

 16. Kur tad lai cilveeki izlaadeejas. Nedrikst visu to kraat sevii. Labaak izgaazt zhulti komentaaros 🙂

 17. Šie aicinājumi būt atturīgākiem skan visu laiku – ka tikai kādam kreivam neliktos, ka uz viņu ne tā paskatās, ne tā ko pasaka, u.tmldz. Pie kā tas noved – pie pūšanas kremļa stabulē… un tikai.
  Šādu attieksmi krievs īstenībā nicina un par to tikai pasmejas. Vienīgais, ko viņš saprot – brutāls spēks.
  Tajā pašā PSRS armijā. Respektēja tikai tos, kuri sit pretim. Nedomāju, ka jebkas ir mainījies.
  Protams, tas nenozīmē, ka tagad jāvīkšķa dūres pa tukšo.
  Ja iet runa par LR politiķiem, tad viņiem tuvākais vēstnesis būs vēlēšanas, pēc kurām daudzi no viņiem nonāks vēstures mēslainē.

Draugiem Facebook Twitter Google+