×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
11. oktobris, 2015
Drukāt

Ždanoka nav pārsteigta par izstādes “Maidana cilvēki” postīšanu (12)

Foto-LETAFoto-LETA

Eiropas Parlamenta deputāte Tatjana Ždanoka.

Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Tatjana Ždanoka nebrīnās, ka Rīgas centrā, netālu no Ministru kabineta, izvietotā izstāde “Maidana cilvēki” radījusi tādu pretreakciju no krievvalodīgo aktīvistu puses.

Ždanoka aģentūrai LETA pauda, ka Latvijas Ārlietu ministrija (ĀM) ir nodemonstrējusi lielu nekompetenci, sadarbojoties ar izstādes autoriem, kuriem, pēc viņas teiktā, ir apšaubāma reputācija. Ždanoka uzskata, ka ĀM vajadzēja vispirms pārbaudīt šos cilvēkus, lai izstāde neizsauktu šādu reakciju no pretēji domājošajiem. “Tā rezultātā avantūrists un rusofobs Sergejs Meļņikovs varēja sarīkot demonstrāciju pašā Rīgas centrā,” notikušo komentēja politiķe.

Ždanokai esot žēl, ka tagad cilvēkiem, kuri izstādi nopostīja, būs darīšana ar Latvijas likumsargiem. Turklāt izstādes organizatoram esot bijis par maz ar pašu izstādi – viņš veltījis aizskarošus vārdus krievu tautai, vainojot to latviešu deportācijās, apgalvoja politiķe.

“Uzskatu, ka ĀM ar savu bezatbildību ir destabilizējusi situāciju Latvijas sabiedrībā un grāvusi Latvijas starptautisko reputāciju,” pauda Ždanoka. Viņa piebilda, ka nekur citur Eiropā valstis nav atbalstījušas tik aizdomīgu personu darbības. Lai kaut nedaudz situāciju uzlabotu, izstādes rīkotājs būtu jāiekļauj “melnajā sarakstā”, pārliecināta eiroparlamentāriete.

LETA jau ziņoja, ka Rīgas centrā uzstādītā izstādes “Maidana cilvēki” ekspozīcija piedzīvojusi vairākus vandaļu uzbrukumus. Šodien atkal saņemta informācija par ekspozīcijas nopostīšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. vēl un vēl apliecina un pierāda, ka Latvijā ir Pilns ar Ukrainas un Latvijas/Latviešu ienaidniekiem! Komunistiem, Separātistiem! Šo kundzi vajag izsūtīt, represēt uz Doņecku! Tūkstošiem Separātistu, Latvijas ienaidnieku ir Latvijā! Senāk tos Latvijā sauca par Interfrontistiem, tagad Separātistiem! Arī visi 9 maija svinētāji!

 2. Suns zina ko ēdis. Droši ka pati arī naidā pārvērstu feisu arī demolēja !Vai kādam par “darbu”atkal vārtu pažobelē samaksāja !

 3. sanāca kā sanāca Atbildēt

  -Ždanokai esot žēl, ka tagad Ždanokas partijas cilvēkiem, kuri izstādi nopostīja, būs darīšana ar Latvijas likumsargiem. Bet beigās nu labi vien sanāk, jo nu visiem skaidrs, kuri tie bija, kuriem vajadzēja vairākkārtīgi postīt un postīt, kamēr nopostīja arī, un arī Radzevičam nu esot miers. Bet visi pieminētie pārrēķinājās, jo sagādāja vienīgi sev smieklīgu politisku kaunu.

 4. ASV un Lielbritānijā šādiem cilvēkiem aiztur /atņem PASI. Tātad , liedz izbraukšanu vai atgriešanos. Svaigākais gadijums ASV pilsonis Sīrijas Atbrīvošanas Armijas rindās…atņēma pasi ! tātad nevar atgriesties ASV.

 5. Ždanoku sen vajadzēja iekļaut melnajā sarakstā.Šī vārna sen bija jāizolē,lai nesēj naidu Latvijā.

 6. Rigas 5.kolonai ir histerisks naids par to,ka Ukraina moskali zaudejusi gan militari ,gan morali.

 7. Tātad Ždanoka atzīst pretlikumīgas darbības pret citādi domājušiem,arī vardarbību,tātad viņa attaisno arī arī tādas pašas darbības pret sevi,jo ir ļoti daudz Latvijas iedzīvotāji,kuri nedomā kā viņa.

 8. Arī šīs kundzes tauta pielika lielu spalvainu ķepu latviešu izsūtīšanā, laiks padalīties nopelniem…

 9. Ždanoka brīnītos,ja tas nebūtu noticis.Tagad vismaz pārliecinājās,ka savu naida sēklu iesējusi auglīgā zemē.

 10. LA! Vai rīt būs pozitīva intervija ar to šiziku aiju beņu? Varbūt uzaiciniet uz kafiju separatoru bazūni filu gremu vai kā to angļu ķēmu sauca. Neaizmirstiet arī itāļu sarkano kezu. Sanāktu lielisks putinosu koris!

 11. Suns, kas kož rokā no kuras barojās jānošauj.

 12. novāciet šo putina kalpu, divas dienas nevēršu vaļā šo lapu….

Draugiem Facebook Twitter Google+