Horoskopi un mistika
Horoskopi

Zodiaka zīmes ar visspēcīgāko enerģētiku. Vai tu nojaut, kuras tās ir? 16

Foto – Fotolia

Uguns zīmes

Dažkārt mēs ievērojam, ka vairākām zodiaka zīmēm enerģētika ir spēcīgāka, nekā mūsējā. Un, protams, gribas uzzināt savas zīmes spēku un atklāt citu vājības. Noslēpums ir tāds, ka enerģētika var būt ļoti dažāda. Sadaloties četrās stihijās, zodiaka zīmēm piemīt atšķirīgs enerģijas spēks.

Uguns zīmes

Uguns zīmju pārstāvjiem raksturīga impulsivitāte un ārkārtīgi augsta enerģētika. Viņi ir aktīvi, kaislīgi un visbiežāk nonāk uzmanības centrā. Viņu kopējā īpašība – centieni pēc līderības. Tā kā Uguns zīmēm enerģētika ir ļoti aktīva, to dažkārt nepieciešams attīrīt.

Auns: paši aktīvākie no zodiaka Uguns zīmēm. Viņu enerģētika būtībā ir neizsmeļama. Auni ir dzimuši līderi.

Lauva: maigāki par Auniem, piemīt lielāks metodiskums. Lauvas pārvalda Saule, un tradicionāli tiek uzskatīts, ka viņu pavadone ir veiksme.

Strēlnieks: viņu enerģētika nav viendabīga. Parasti Strēlnieki var negaidīti aizdegties un tikpat negaidīti atdzist. Taču viņi vienmēr trāpa precīzi mērķī.

Zemes zīmes

Aktīvas enerģētikas ziņā Zemes zīmes atpaliek no Uguns zīmēm. Taču Zemes zīmes reabilitē tas, ka tās visu panāk pakāpeniski un uzcītīgi, kas dažkārt citu acīs padara tās par lieliem stūrgalvjiem. Bet visa iemesls ir Zemes zīmju viendabīgā un sabalansētā enerģētika.

Vērsis: viņi manāmāk par citām zodiaka zīmēm piesaista ģimenes labklājību un stabilitāti, lai gan dažkārt viņiem piemīt eksplozīvs raksturs. Vēršu spēks ir viņu uzticamībā.

Jaunava: ne velti šai zīmei zodiakālajā lokā blakus atrodas Svari. Jaunavas ļoti atgādina taisnības dievieti Temīdu, jo patiešām ir taisnīgas un ārkārtīgi čaklas.

Mežāzis: šīs zīmes pārstāvjiem vairāk nekā citām Zemes zīmēm ir izteiktas līdera dotības, lai arī dažkārt tās ir slēptas. Mežāži, pēc dabas perfekcionisti, neapstāsies pirms mērķa sasniegšanas. Dažreiz viņiem pietrūkst veiksmes, taču ir vairākas metodes, kuru dēļ Mežāži spēj noskaņot sevi pozitīvai dienai.

Gaisa zīmes

Var teikt, ka šīs stihijas pārstāvji iemieso sevī domāšanu un intelektu tīrā veidā. Daudzējādā ziņā viņi ir nepastāvīgi un nenotverami. Viņu virziens – novatorisms, idejas un diplomātiskums.

Dvīņi: vienmēr pārsteidz ar savām domāšanas spējām un prasmi veikt vairākus darbus vienlaikus. Dažkārt šķiet, ka jums blakus nav viens, bet vairāki cilvēki.
Svari: augstākā skaistuma un gudrības izpausme, ko papildina artistiskums. Svari labāk par citām zodiaka zīmēm prot būt bezkaislīgi un izvērtēt situāciju maksimāli pilnvērtīgi līdz brīdim, kamēr netiek aizskartas viņu jūtas.

Ūdensvīrs: šīs zīmes pārstāvjiem ir izteikta nestandarta domāšana, viņi ir progresa virzošais spēks. Viņu nepraktiskums var nokaitināt, taču lielā mērā tieši pateicoties Ūdensvīriem pasaulē notiek atjaunotne.

Ūdens zīmes

Šīs stihijas pārstāvji ir tik dziļi jūtīgi, ka maz kurš to vispār spēj iedomāties. Viņi spēj lieliski orientēties cilvēcisko jūtu un emociju pasaulē, kā arī prot tikt galā vissarežģītākajās situācijās. Ūdens zīmju pārstāvji vislabāk jūt citu cilvēku enerģētiku, tiem piemīt empātija. Tas palīdz viņiem pret sevi labvēlīgi noskaņot sarunbiedru, bet nepieciešamības gadījumā arī iesist pašā jūtīgākajā vietā, izvēloties pareizos vārdus.

Saistītie raksti

Vēzis: enerģētika virzīta uz aizsardzību. Tā darbojas pastāvīgi: pirmkārt viņa necaursitamais apvalks aizsargā pašu Vēzi, bet ekstrēmās situācijās viņš spēj efektīvi aizsargāt savus tuviniekus.

Skorpions: šīs zīmes pārstāvjiem piemīt vislielākās caursišanas spējas Ūdens zīmju vidū, turklāt Skorpions ir pilnīgi nevadāms. Visa viņa enerģētika ir vērsta uz graušanu. Turklāt Skorpioni efektīvāk nekā citi prot glabāt savus nodomus un maskēties.

Zivis: bieži saka, ka šīs zīmes pārstāvjiem piemīt paranormālas spējas. Viņi labāk par citiem saplūst ar esošo situāciju, kā arī intuitīvā līmenī dziļi saprot otra cilvēka jūtas.

Avots: “mirror-venus.ru”

LA.lv