×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
6. marts, 2014
Drukāt

Žurnālists Domburs atkal būs redzams zilajos ekrānos – jaunā raidījumā LNT (11)

domburs_janis2811

Nostiprinot informatīvo raidījumu bloku, telekanāls LNT līdztekus esošajām ziņu programmām veido jaunu raidījumu, ko vadīs pieredzes bagātais žurnālists Jānis Domburs, informē mediju grupas “Modern Times Group” sabiedrisko attiecību vadītāja  Marta Zandersone.

Ik nedēļu LNT skatītāji kopā ar Domburu analītiskā skatījumā varēs kopīgi analizēt politiskos, ekonomiskos un sociālos procesus nacionālā un arī starptautiskā līmenī, klāsta Zandersone, piebilstot, ka raidījumā aplūkoto tēmu loks solās būt ļoti plašs.

“Pēdējos pāris gados, kad medijos aktīvi nestrādāju, darbojos gan radošā, gan komerciālā jomā. Šajā laikā bija iespējas iegūt jaunu pieredzi un zināšanas – strādāju pie dokumentālā kino projekta, par kuru plašāka informācija drīzumā vēl sekos, biju neatkarīgs konsultants vairākās nozarēs gan valsts, gan nevalstiskajā sektorā. Man ir bijis arī pietiekami daudz brīva laika pārdomām, lai izvērtētu dažādus procesus un arī mediju darbu Latvijā. Daudzi cilvēki man ir teikuši, ka vēlas, lai atgriežos televīzijā, un šis LNT piedāvājums ir interesanta iespēja to īstenot jaunā raidījumā,” saka Domburs.

Savukārt “MTG TV” un radio vadītāja Latvijā Baiba Zūzena klāsta, ka kanāla LNT fokuss un trumpis ir ziņas un informatīvie raidījumi.

“Prieks, ka pēc ilgākas klusēšanas Jānis Domburs atgriežas televīzijā. Ticams, ka jaunais kopīgi veidotais projekts LNT kļūs par spēcīgu spēlētāju analītiski informatīvo raidījumu blokā un piesaistīs plašu skatītāju loku. MTG šogad par trešdaļu palielina investīcijas vietēji ražotā saturā un minētais projekts ir kārtējais finansiāli un saturiski apjomīgais solis,” norāda Zūzena.

Šobrīd norit intensīvs darbs pie jaunā raidījuma. Plašāka informācija par raidījumu un tā veidotājiem vēl sekos, piebilst  Zandersone.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Esmu dzirdējis, ka Domburs ir piestrādājis arī PBK, bet ceru, ka tas viņu sabojājis nav. Un būtu jau ļoti jauki, ja viņš savas „pelēkās šūniņas” izmantotu allaž tiecoties uz vienīgo un pareizo mūsu nākotnes „zvaigzni” – uz patiesību!

 2. Loti priecīga ziņa! Izcils analītiskais žurnālists,gaidīšu viņa raidījumu ar nepacietību.

 3. Laba ziņa, gaidu 1. raidījumu, tikai, lūdzu, vairs nespēlējiet vienos / jenotības / vārtos kā bija raidījumā”kas notiek Latvijā”
  Vēlu veiksmi un ..cīņu pret visciniskāko valdību jenotu vadībā ,kas tautu iedzina postā,izmisumā un totālā nabadzībā

 4. Patiesi laba ziņa,sen jau gaidām,jo jāpiekrīt tādi esam komentāram.

 5. Patiešām prieks. Žēl, ka viņš neatgriežas LTV1, piemēram, Sastrēgumstundā, jo NAGLAS nekompetences dēļ šis politiskais raidījums nav vairs skatāms.

  • Man arī žēl, ka Domburs nav 1. kanālā. Ilzes Naglas vadīšanas stils gan vairs nav tik augstprātīgs kā sākumā, bet, vienalga, diezgan grūti klausīties, kā dāma pārsit pušu runātājus pusvārdā un savu tukšo maļamo laiž pa virsu. Baigais blarkšķis, kā savulaik ar “zāģi” “Amerikas Balsij”, no kura tāpat tad saprast neko nevar. Reizēm I.Naglai gribas uzsaukt: neaiciniet cilvēkus uz TV, runājiet viena pati!

 6. Esmu ĻOTI priecīga un GANDARĪTA!!! ŠĪ diena man ir laimīga -nav nodzīvota pa tukšo!!! Bieži klausos CD ar JĀNA DOMBURA dziedāto Kulakova dziesmu “Pie baltas lapas apsēžos” un atceros viņa vadītos raidījumus jau no pirmsākumiem, kad ļoti jauniņais žurnālists sāka savu” iziešanu tautās”! TAD sekoja “Kas notiek LATVIJĀ?” PALDIES kanālam LNT!!! LAI JUMS VEIKSME UN RADOŠS DARBS, cien. DOMBURA KUNGS!!!

 7. Laba ziņa! Lai veicas Domburam. Nedrīkst savus talantus aprakt.

 8. sen gaidits notikums

 9. Priecājos redzēt,,,gaidu!

 10. Ļoti gaidīts žurnālists, lai viņam izdodas.

Draugiem Facebook Twitter Google+