×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
9. janvāris, 2017
Drukāt

Zviedrijas premjers nosauc lielākos draudus valsts drošībai (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Zviedrijas premjerministrs Stefans Levēns

Zviedrijas premjerministrs Stefans Levēns nosaucis lielākos draudus valsts drošībai.

Publikācijā laikrakstā “Dagens Nyheter” Levēns norāda, ka būtisks drauds ir militārās aktivitātes palielināšanās Baltijas jūras reģionā, “īpaši Krievijas veiktās Krimas nelegālās aneksijas kontekstā”, taču noraida iespēju, ka Zviedrijai varētu notikt militārs uzbrukums.

Kā draudus Zviedrijas premjers min arī iespējamos kiberuzbrukumus, terorismu un vardarbīgo ekstrēmistu, kā arī organizēto noziedzību.

Pievēršoties ASV izlūkdienestu secinājumiem, ka Krievija, izmantojot hakeru uzbrukumus, ietekmējusi ASV prezidenta vēlēšanu kampaņu, Levēns atzīst, ka “Zviedrija arī var kļūt par mērķi šāda veida manipulācijas mēģinājumiem”.

Vēl starp Zviedrijas premjera minētajiem būtiskākajiem draudiem viņa valstij ir draudi energopiegādēm, transportam un infrastruktūrai, iedzīvotāju veselības riski un klimata pārmaiņas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Levēns[sons] ?
    Levēns[skis] ?

  2. Nu skatieties cilvēki kurš nezin par saviem tuvākiem kaimiņiem nekā. Sita roža ir Zviedrijas galvenais biedrs un kapracis. Zviedrijas Merkelele.
    Zviedrija sausmīgi cieš no imigrantiem dēļ īs kolaboracionista un viņa līdzgaitniekiem. Un ne tikai no masu imigracijas un izvarosanām. No vārda brīvības apspiešanas utml. kādu svešvalogu lietojošiem ir pietiekams materiāls iekš youtube.
    Rakstu so nemaz nelasu ko viņš tur runa man jau ir reakcija, ieraugot purnu.

Draugiem Facebook Twitter Google+