Foto – Fotolia © vladimirfloyd

10 sieviešu tipi, no kurām bēg un izvairās vīrieši 10

Paveroties apkārt, var redzēt daudzus vientuļus vīriešus. Dažāda vecuma, no dažādiem sociāliem slāņiem, ar dažādiem uzskatiem. Vienīgais,kas viņus vieno – vientulība. Uzdodot jautājumu – kāpēc tā?… jo ir taču tik daudz skaistu, jauku un vientuļu sieviešu, bet viņas sev nevar atrast otru pusīti. Aptaujājot vairākus vīriešus, izveidojās 10 sieviešu tipu sarakstu, no kurām vīrieši izvairās, vai pēkšņi pārtrauc ar viņām attiecības.

VIDEO. “Zilīšu bataljonam” pirmie zaudējumi. Pa ceļam uz fronti pārdzērušies krievi sakaujas savā starpā
Vai mežā kritušu koku drīkst sazāģēt un vest to mājās, lai izmantotu malkai? 104
Slepenas pazemes pilis ar mākslīgiem dārziem un peldbaseiniem, pārtikas krājumi pieciem gadiem – miljardieri gatavojas apokalipsei
Lasīt citas ziņas

Mīļās sievietes, mēs uzreiz jūs brīdinām, tas ir subjektīvs vīriešu viedoklis. Mums nav doma jūs mācīt, mēs gribam jums palīdzēt.

1. Pārāk pašpārliecināta.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vīrieši tādas sievietes sauc par ”azbesta vecenēm”. Viņa ar visu savu uzvedību parāda, ka viņa uz satikšanos nav atnākusi intereses pēc, bet gan, lai izdarītu tev milzīgu pakalpojumu. Viņai nekad nav laika, viņa bieži skatās pulkstenī un pārsvarā visa viņas saruna balstās uz to, cik viņai viss ir labi – darbā, mājās un pat personīgajā dzīvē. Kaut patiesībā viss ir pilnīgi pretēji. Viņa sevi nostāda tā, it kā viņa būtu mazā, neatkarīgā Šveice, kas ir atnākusi uz pārrunām ar lielo, atpalikušo Krieviju.

2. Pārāk izsmalcināta.

Šis ir vēl viens tips, kurš ļoti kaitina vīriešus, savas pārlieku izsmalcinātības dēļ. Viņa aizraujas ar ”agrīno Rodēnu”? Viņa apmeklē visus avangarda kino festivālus? Viņai ir ”kruti” draugi? Tad rēķinies ar to, ka nekas tev nesanāks. Ja vien tu neesi tāds pats, tad starp viņas paziņām tu jutīsies kā ”baltais zvirbulis” starp izsmalcinātiem hipsteriem, kuri savukārt tur jūtās kā zivis ūdenī.

3. Pārāk ”pareiza”.

Jo tuvāk tu iepazīsti šādu sievieti, jo vairāk viņa sāk kaitināt ar savu pareizumu. Viņa nedzer ne piles alkohola, nesmēķē, nodarbojas ar jogu un gulēt iet tieši 23:00. Neviļus rodas jautājums vai viņa vispār nodarbojas ar seksu  vai arī to uzskata par kaitīgu ieradumu? Jo ilgāk vīrietis ir kopā ar tādu sievieti, jo skaidrāk saprot, ka viņš nekad nevarēs būt viņš pats – ar visu savu trūkumu un slikto ieradumu bagāžu.

4. Ar maniakālu tieksmi apprecēties.

Ja tevi jau otrajā randiņā grib iepazīstināt ar vecākiem – BĒDZ! Tieši tā domā vairums vīriešu, vari nemaz nešaubīties. Tādas sievietes daudz runā par ģimeniskām vērtībām, stāsta, kā iepazinās viņas vecāki un par to, ka viņi joprojām ir kopā. Stāsta par savām iecerēm pēc iespējas ātrāk novīt savu Ģimenes ligzdiņu”. Saprotiet pareizi, ”vīriešiem nav nekas pretī pret ”ģimenes ligzdām”, viņiem vienkārši patīk, ka lietas rit savu gaitu. Tik strauja ”ģimenes ligzdas” būvēšana viņiem drīzāk asociējas ar ”sprostu”.

5. Pārliecināta, ka vīrietis ir vēl viens viņas maks.

Neviens normāls vīrietis neļaus sievietei pirmā randiņa laikā samaksāt par vakariņām vai taksometru. Bet praktiski visus vīriešus tracina, ja sievietes uzskata, ka vīrieša obligātais pienākums ir par visu maksāt. Pieticība pirmajos randiņos ir tikai apsveicama. Ja izrādīsi vēlmi pati samaksāt par savu kokteili, protams, tev to darīt neviens neļaus, bet līdz ar to tu sev būsi nopelnījusi papildus punktus. Vīrietim tas ir kā signāls: ”Man ir vajadzīgs vīrietis, nevis cilvēks, kurš tikai apmaksā manus rēķinus!”. Kaut arī pēdējā laikā var novērot pilnīgi pretēju situāciju.

6. Pārāk daudz velta uzmanību.

Ticiet, mīļās sievietes, vīriešus kaitina nevis iepriecina, pamošanās agri no rīta, saņemot īsziņu ar tekstu: ”Labrīt, mīļais!” un n-tajiem smaidiņiem un sirsniņām. Viņus kaitina, ja braucot uz darbu viņi saņem tavas bildes pidžamā ar bēdīgu seju un tekstu: ”Es ļoti ilgojos!”. Un ja vēl tās ir kaķēnu vai kucēnu bildes….ak, nē! Darbā viņš atver savus sociālos tīklus un tur tu esi atzīmējusi visas viņa bildes ar ”man patīk”. Un tad vīrietis saprot – viņš ir ielenkts. Ģenētiski, praktiski jebkuram vīrietim ir maniakāla vēlme justies brīvam. Savu brīvību viņš ir gatavs atdot tikai tai – vienīgajai, kuru viņš mīlēs. Bet, kad viņa personiskās dzīves telpā visur tiek izlikti sarkanie karodziņi – visticamāk viņš izstrādās bēgšanas plānu.

7. Vecāko klašu skolotāja.

Šīs sievietes var atpazīt jau pēc ģērbšanās stila, tas būs lietišķs kostīms un ja tas arī būs brīvā laika apģērbs, tas noteikti neizcels viņas seksualitāti. Viņa ir staigājošā enciklopēdija un viņai pilnīgi par visu ir savs viedoklis. Viņa nesaprot vienkāršu patiesību, to, ka vajag nedaudz pietēlot,kaut kur izlikties vājākai, kaut kur nedaudz muļķītei. Viņas rada ļoti daudz vīrietim neērtas situācijas, lienot iekšā ”veču” sarunās par tehniku, politiku, zinātni un biznesu.

8. Tāda, kas pārāk koncentrējusies uz savu ārējo izskatu.

Tāda sieviete visu savu dzīve velta savam ķermenim. Viņas diena dalās divās daļās – pirms un pēc skaistumkopšanas salona. Un ko mēs rezultātā iegūstam? Skaistu ārieni, gludu ādu, bet tukšu galvu… Viņa tik ļoti koncentrējas uz savu ārējo skaistumu, ka pilnīgi pametusi novārtā savu iekšējo skaistumu. Bez šaubām – vīriešiem patīk koptas sievietes, bet ne ilgstošām attiecībā, ilgstošām attiecībām tomēr vajag kaut ko vairāk.

9. Karjeriste.

Ar viņu var apspriest iekšpolitiku, biržas cenas, valūtas kursus, bet ar laiku vīrietis saprot, ka tas nav tas ko viņam vajag, jo sievietei ir jābūt citām vērtībām – ģimenei, bērniem, mājai. Ļoti bieži šādas sievietes statuss no ”otras pusītes” tiek nomainīts uz ”labs draugs”  vai ”interesants sarunu biedrs”.

10. Sieviete – kode.

SAISTĪTIE RAKSTI

Ka kodei vainas? Viņa ir bez krāsas, bez skaņas un bez sejas. Tik bieži vīrietis satiek sievieti…it kā viss ir kārtībā – labi gatavo, ir mīļa,jauka, dzīvojas pa māju… bet tik un tā kaut kā trūkst – dzirkstelītes. Viņa var kļūt par vīrieša ēnu, bet nekādi ne par vīrieša papildinājumu. Ja arī vīrietim ar šo sievietes tipa pārstāvi izveidosies kas nopietns, viņš noteikti viņu slēps no saviem draugiem. Sievietei- kodei ir unikāla spēja būt nepamanāmai, pat pašā skaļākajā un jautrākajā kompānijā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Vai tiešām sašķobījusies Raimonda Paula veselība? Krauze atklāj, kā patiesībā jūtas komponists 16
Tavas iespējas šodien kaut ko sasniegt ir ļoti lielas! Horoskopi 25.septembrim
Agris un Agrita – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
FOTO. Princis Harijs karalienes nāves dienā bijis tik saniknots, ka noraidījis sava tēva Čārlza ielūgumu uz vakariņām. Kas starp abiem notika? 38
VIDEO. “Zilīšu bataljonam” pirmie zaudējumi. Pa ceļam uz fronti pārdzērušies krievi sakaujas savā starpā
Vai mežā kritušu koku drīkst sazāģēt un vest to mājās, lai izmantotu malkai? 95
Slepenas pazemes pilis ar mākslīgiem dārziem un peldbaseiniem, pārtikas krājumi pieciem gadiem – miljardieri gatavojas apokalipsei
Pēc mobilizācijas izsludināšanas Krievijā Putins aizbraucis atpūsties 41
Pilnībā mainījis savu dzīvi! Ar ko tagad nodarbojas kādreiz TV skatītāju iemīļotais Valters Krauze? 19
Lasīt citas ziņas
VIDEO. Kāds ir vienmēr perfektās frizūras noslēpums? Latviešu aktrise Ieva Florence-Vīksne atklāj, kā rūpējas par saviem matiem 5
FOTO. Dziedātāja Līga Rīdere kļuvusi par māmiņu ceturto reizi: bērniņam dots pavisam neparasts vārds
“Facebook” dibinātājs Marks Zakerbergs priecīgs paziņo – kļūs par daudzbērnu tēvu
Tu ar savu neatlaidīgo attieksmi šodien pārsteigsi daudzus! Horoskopi 24.septembrim
Vanda, Veneranda un Venija – šīs dienas gaviļnieces. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi? 1
FOTO. “Kamilla gandrīz aizrijās ar tēju”: princis Harijs neierasti piedāvājis atrisināt domstarpības karaliskajā ģimenē
FOTO. VIDEO. Policija brutāli izrēķinās ar Krievijas iedzīvotājiem, kuri izgājuši ielās, protestējot pret mobilizāciju 92
Pēc mobilizācijas izsludināšanas Krievijā Putins aizbraucis atpūsties 41
Krievu, kurš protestēja pret tanka T-34 Narvā pārvietošanu, deportē no Igaunijas
Slepenas pazemes pilis ar mākslīgiem dārziem un peldbaseiniem, pārtikas krājumi pieciem gadiem – miljardieri gatavojas apokalipsei
Vai tiešām sašķobījusies Raimonda Paula veselība? Krauze atklāj, kā patiesībā jūtas komponists 16
VIDEO. Igaunijas mežos pamanīts liels retums – lācene ar četriem mazuļiem 10
Putinam bija interese par vienu cilvēku… Erdogans atklāj ukraiņu gūstekņu atbrīvošanas aizkulises
VIDEO. “Zilīšu bataljonam” pirmie zaudējumi. Pa ceļam uz fronti pārdzērušies krievi sakaujas savā starpā
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
Biedrību “Hospiss LV” novērtē Eiropā – Latvijā paliatīvās aprūpes sistēma joprojām nav sakārtota
22:31
Latvijas kosmosa industrijas pirmie soļi kosmosā
21:59
Mediķi pauduši pārliecību, ka tas esot neatgriezeniski… Kungam ļoti nepaveicās ar to koronavīrusu
21:47