Līgo svētki krastmalā Rīgā, 23.06.2019.
Līgo svētki krastmalā Rīgā, 23.06.2019.
Foto: F64, Vladislavs Proškins

3 zodiaka zīmes, kuru pārstāvji laikā no Lieldienām līdz Jāņiem piedzīvos īpašu veiksmi 0

Pavasaris ienāk ar jaunu enerģiju un pārmaiņām — un 3 zodiaka zīmju pārstāvjiem šis laiks būs īpaši veiksmīgs. Planētu stāvoklis šajās nedēļās ienesīs spilgtas iespējas, personīgu izaugsmi un negaidītu veiksmi dažādās dzīves jomās.

Reklāma
Reklāma
Sieviete izsaukta uz policiju pēc tam, kad aizdeva veikala “Maxima” klienta karti svešiniekiem
“Tas būs sliktāk nekā Covid pandēmija un Putins kopā!” Irāna draud spert soli, kas var novest visu pasauli pie cenu satricinājuma 1
Kokteilis
Tuvojas lielas pārmaiņas: šo 4 zodiaka zīmju pārstāvji rīt saņems Visuma sūtītu dāvanu
Lasīt citas ziņas

Uzreiz gan atgādinām, ka šim horoskopam ir vien izklaidējošs rakstus. Ar paļaušanos uz “zvaigznēm” vien nepietiek, lai kaut kas dzīvē mainītos uz labo pusi. Tomēr apvienojumā ar paša rīcībām šis laiks turpinājumā minētajām 3 zīmēm var izvērsties īstā veiksmes okeānā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.