Kokteilis
Mīli

4 īpašības, kuru dēļ tu nepatīc citiem cilvēkiem0

Foto: pexels

Kāpēc vieniem ir “jālien no ādas ārā”, lai nopelnītu apkārtējo simpātijas, kamēr citiem vienmēr tas notiek pats par sevi, neveltot ne mazākās pūles? Psihologi nosaukuši dažas īpašības, kuras “iekrīt acīs” pirmās un pēc kurām tiek izdarīti tūlītēji secinājumi par mums. Bieži vien, diemžēl, negatīvi.

Noskaidrosim, kuras ir tās pazīmes un rakstura īpašības, kas citiem cilvēkiem mūsos var nepatikt!

1. Neizgulēšanās

Nē, tu nepārlasījies! Pirmkārt, neizgulēšanās ne tikai raisa sliktu pašsajūtu, bet atstāj iespaidu arī uz tavu izskatu. Tavas acis izskatās nepievilcīgi un līdz ar to – arī tavs skatiens, kas tavam sarunu biedram rada “noraidošu” efektu.

2. Nespēja atbrīvoties

Ja tu no dabas esi ļoti kautrīgs cilvēks, tas nebūt nenozīmē, ka tu uzreiz zaudē iespēju citiem iepatikties. Daudz lielāka loma šajā ziņā ir tava ķermeņa valodai. Tā, piemēram, ja tu turi sakrustotas rokas sev priekšā, sarunas laikā neskaties cilvēkam acīs, galvu turi noliektu – visas šīs pazīmes signalizē par to, ka tu nemaz nevēlies nevienam iepatikties.

3. Humora izjūtas trūkums

Saistītie raksti

Tas, ka tev nepiemīt laba humora izjūta, protams, neradīs tavā dzīvē milzīgas pārmaiņas, tomēr diezgan ievērojami iespaidos to faktoru, kā tevi pirmajos brīžos uztvers tikko iepazīti cilvēki. Psihologi ir pārliecināti, ka neprasme pajokot un pasmieties par citu jokiem tevi padara par mazāk pievilcīgu citu cilvēku acīs, it īpaši, kad runa ir par romantiskām attiecībām.

4. Dusmas un negodīgums

Amerikāņu zinātnieki veica pētījumu: dažādu vecumu auditorijā parādīja dažādu cilvēku fotogrāfijas, zem kurām bija minētas arī šo cilvēku izteiktākās rakstura īpašības. Pēc tam šiem cilvēkiem piedāvāja no saraksta izvēlēties tos portretus, kas patika visvairāk un tos – kas vismazāk. Pēdējā kategorijā izrādījās tās fotogrāfijas, pie kurām bija pierakstītas negatīvas rakstura īpašības. Par “uzvarētājiem” kļuva tie cilvēki, kuri bija raksturoti kā “dusmīgi” un “negodīgi” cilvēki.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Faktiskais ar Covid-19 inficēto skaits Latvijā varētu būt lielāks par oficiāli reģistrēto 1
3 stundas
LA
LA.LV
Pasaulē
Pasauli aizkustina medmāsa, kura Beirūtas sprādziena laikā izglāba trīs jaundzimušos
7 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
“Reti kura sasniedza 20 gadus, bet Rebeka tika vistālāk,” treneris pēc Kohas paziņojuma izvēlēties mīlestību velta mīļus atvadu vārdus
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Rīgā vairs nebūs bezmaksas sabiedriskā transporta nevienos svētkos šogad 1
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ar amonija nitrātu Latvijā ir saistīti 13 paaugstinātas bīstamības objekti
2 stundas