Kokteilis
Dzīvo

5 lietas, kam piemīt izcila aizsardzība pret ļaunumu: tās var izmantot ikdienā0

Foto: Unsplash

Dažkārt citam cilvēkam pietiek tikai padomāt par mums kādu ļaunu domu vai noskaust, kā mēs saslimstam vai jūtam, ka dzīvē viss sācis “iet šķērsām”. Visvienkāršākais un vienlaikus visdrošākais veids, kā sevi no tā pasargāt – valkāt vai nēsāt līdzi īpašus amuletus, kam piemīt spēcīgas aizsardzības spējas.
Ezotēriķi nosaukuši 5 vienkāršus priekšmetus, ko var nēsāt vai valkāt ikviens no mums, un tiem piemīt spēcīgas aizsargspējas!

1. Sudraba rotaslietas

Foto: Pixabay


Šis ir vienkāršs, bet ļoti uzticams priekšmets, ko var izmantot katrs. Pirmkārt, sudrabam piemīt īpašas maģiskas spējas – tas bloķē jebkuru negatīvo enerģiju, kas atrodas tavā tuvumā. Turklāt šāda īpašība piemīt ikvienam sudraba izstrādājumam. Jāatceras, ka galvenais un vislielākais sudraba mīnuss ir tāds, ka tas nav kombinējams ar citiem dārgmetāliem. Sudrabam ir daļēja “saskaņa” ar platīnu, bet kopā ar zeltu gan to labāk nenēsāt, jo rodas enerģētiskais disbalanss, kas izjauc arī paša nēsātāja enerģētiku.

2. Sarkans diegs


Saskaņā ar fen – šui sarkans diegs tiek uzskatīts par enerģētiski ļoti spēcīgu lietu. Tas piesaista veiksmi, pasargā no ļauniem gariem un palīdz ap cilvēku uzcelt neredzamu aizsardzību, kas viņu pasargā no negatīvām domām un skaudības.
Sarkanu diegu visbiežāk cilvēki nēsā uz rokas. Vispiemērotākie materiāli – zīds, vilna, kokvilna.

3. Saspraužamā adata

Foto: Pixabay


Saspraužamā adata tiek uzskatīta par ļoti efektīvu priekšmetu cīņā pret lāstiem un noskaušanas. To gan nepieciešams iesvētīt ar svētītu baznīcas ūdeni, lai tā “darbotos”. Jāatceras, ka cilvēku tā pasargā tad, ja ir “piesprausta” pie cilvēka apģērba. Tad, kad tu esi mājās, vari to nospraust, bet no rīta, izejot no mājas, piespraust atkal. Vietai, kur tu to piespraud nav noteikti jābūt citu acīm redzamai – tu to vari piespraust arī zem svītera, zem kleitas utt.

4. Sāls

Foto: Pexels


Sālim piemīt aizsardzības spējas pret negatīvo enerģiju, tāpēc to bieži izmanto dažādos rituālos. Vienīgais jautājums – kā to nēsāt sev līdzi? Tam noderēs jebkurš neliela izmēra maisiņā, kas izgatavots no dabiska materiāla: kokvilnas, vilnas vai zīda. Tajā jāieber nedaudz sāls – pietiks pat ar vienu tējkaroti. Maisiņu var ievietot somiņā vai, piemēram, mašīnā. Var pagatavot arī vairākus maisiņus – somai, mašīnai, mājai, darbavietai. Atšķirībā no dažiem citiem aizsardzības amulētiem, sāls “nekonfliktē” ar citām lietām – to var lietot arī paralēli citiem aizsargiem.

5. Krustiņš

Krustiņš. Nesen nokristījos, un krustiņš man ir kā jauna, tīrāka garīgā ceļa zīme. Paldies mācītājam Artim Eglītim, kurš man veltīja daudz laika sarunām. Bet par šo krustiņu viņš kristībās brīnījās – vai vēl lielāku nevarēji atrast?
Foto – Samanta Tīna


Krustiņš spēj cilvēku pasargāt no jebkura ļaunuma. Pat tad, ja cilvēks, kas valkā krustiņu nav ticīgs, tas neko sliktu tam nenodarīs. Galvenais ir atcerēties, ka krustiņš nav tikai parasts kulons, bet sakrāla un ļoti personīga lieta. Svarīgi ir atcerēties, ka krustiņš drīkst piederēt tikai vienam cilvēkam. Tas var būt izgatavots no jebkura materiāla. Iegādāties to ir vislabāk baznīcā.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.