Foto: Pexels

5 lietas, kam piemīt izcilas spējas aizsargāt pozitīvo enerģiju ģimenē un mājoklī 8

Katra cilvēka lielākā vēlēšanās ir, lai mājās un ģimenē valdītu harmonija un sapratne. Pēc fen-šui filozofijas un uzskatiem šie priekšmeti un lietas palīdz mājai un ģimenei piesaistīt saticību, harmoniju un veiksmi.

Reklāma
Reklāma

1. Sveces

Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 27
Lasīt citas ziņas
Ilustratīvs attēls
Foto: Ieva Makare/LETA


Svece ir lielisks veids, kā savā mājā nodrošināt “dzīvu liesmu”. Tiek uzskatīts, ka sveces liesma ne tikai spēj norādīt pareizo virzienu, bet arī iznīcina negatīvo enerģiju – sadedzinot to. Tāpēc arī ir pieņems iedegt sveces tajā istabā, kur guļ slimnieks – tas palīdz viņu izdziedināt. Tāpēc, ja tev ir sajūta, ka tavā dzīvē, ģimenē vai mājoklī ir kaut kas “sašķobījies” un veiksme jūs pametusi, dedzini sveces. To nekad nevar būt par daudz.

2. Akvārijs

CITI ŠOBRĪD LASA
Foto: Pexels


Akvārijam fen-šui filozofijā ir liela nozīme, un šīs filozofijas piekritēji uzskata, ka tam ir jābūt katrā mājoklī. Fen-šui filozofija tulkojas kā “vējš un ūdens”, tāpēc akvārijam tiek piešķirta tik liela nozīme. Jāatzīmē, ka nederēs attēli, kuros atveidots akvārijs vai ūdens, tam jābūt īstam.

3. Ziedi

Foto: Pexels


Arī ziediem šajā filozofijā tiek piešķirta ļoti liela nozīme. Fen-šui uzskati pauž, ka ziediem ir jābūt katrā mājoklī, taču nedrīkst aizmirst arī par tiem rūpēties. Saskaņā ar šīs filozofijas uzskatiem nav nekā ļaunāka kā “savā vaļā” augoši ziedi, kam netiek pievērsta nepieciešamā uzmanība. Ja tā notiek, tad tas sola nelaimes. Jāakcentē, ka runa ir par ziediem puķpodos, nevis grieztajiem ziediem, ko daudzās filozofijās uzskata par “mirušiem”.

4. Zvaniņš

Foto: Pexels


Zvaniņš fen-šui filozofijā apzīmē vēju. Tas ir kā mazs pavadonis svētajai Ci enerģijai, kas ir viena no nozīmīgākajām enerģijām fen-šui filozofijā. Zvaniņa skaņa spēj arī aizbiedēt un pasargāt no negatīvās enerģijas, tādējādi kļūstot par izcilu mājokļa aizsargu. Mūsdienās izplatīti ir vēja zvani, kurus tradicionāli iekarina pie ieejas durvīm, uz terases vai balkoniem.

5. Kristāli

Foto: Pexels


Jāatzīst, ka mūsdienās kristāli atrodas reti kurā ģimenē, taču šīm lietām patiesībā piemīt liela deva pozitīvās un aizsargājošās enerģijas, tāpēc ir vērts sagādāt savam mājoklim kādu kristālu. Tas jānovieto tiešā darba vietas tuvumā, jo uzskata, ka tas arī spēj vairot spēkus un sakārtot domas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.