Reklāmraksti

5 visbiežāk pieļautās kļūdas, iegādājoties santehniku0

Publicitātes foto

Neatkarīgi no tā, vai iegādājaties santehniku, jo veicat remontu vai vienkārši nomaināt ierīci, kas saplīsusi, santehnikas iegāde var būt sarežģīts process. Ja ir tūkstošiem iespēju, no kurām izvēlēties, pastāv divas galējības – gribēsiet iegādāties vislētāko modeli vai to, kuram ir modernākie aksesuāri. Tomēr, ja neorientējaties santehnikas tirgū, abas šīs galējības var likt Jums piedzīvot pamatīgu vilšanos.

Tā kā jebkura santehnikas ierīce ir liels pirkums, ir svarīgi veltīt laiku izpētei, lai, dodoties uz veikalu, Jūs zināt, kas Jums vajadzīgs un ko varat atļauties. Izvairīšanās no visbiežāk pieļautajām kļūdām palīdzēs Jums gūt maksimālu labumu no savas naudas un nodrošināt, ka esat apmierināts ar savu izvēli ilgtermiņā!

1. Netiek apzināta telpa, kam nepieciešama santehnika

Iespējams, visbiežākā kļūda, ko cilvēki pieļauj, iegādājoties jaunas ierīces, ir tas, ka netiek rūpīgi apzināta telpa, kur ierīces tiks novietotas. Galvenokārt svarīgi nomērīt gan telpas, gan ierīces augstumu, platumu un dziļumu, tomēr ir arī rūpīgi jāapskata telpa un jāapdomā visi ierīces izvietojuma un lietošanas aspekti.

Visbiežāk sastopamā problēma – cilvēks vēlas vannas istabā novietot veļas mašīnu, taču izvēlētais modelis ir pārāk liels, tādēļ to nevar ienest pa vannas istabas durvīm. Pirms pirkuma veikšanas rūpīgi aplūkojiet savu telpu, rūpīgi novērtējiet un apdomājiet, kā vērsiet durvis un atvilktnes, vai ierīcēm varēs nodrošināt strāvas un/vai ūdens padevi utt.

2. Tiek dota priekšroka modernām funkcijām, nevis praktiskumam

Santehnikas tendences mainās strauji – vienā mirklī ierīce tiek uzskatīta par modernu, taču nākamajā mirklī to aizstāj jau kāds cits modelis. Izlemiet rūpīgi, kam tērēsiet naudu. Piemēram, mūsdienās santehnika tiek aprīkota pat ar wi-fi, bet, vai tiešām Jums nepieciešama lietotne, kas informēs, piemēram, ka veļas mazgāšanas cikls ir pabeigts?

Pirms tērējat naudu, lai iegādātos modernu santehniku, pajautājiet sev – vai šī ierīce ir tās naudas vērta, vai arī pēc kāda mirkļa Jūs nožēlosiet šo pirkumu? Daudzos šādos gadījumos diemžēl cilvēki jau pēc īsa mirkļa nožēlo izdarīto pirkumu.

3. Netiek ņemta vērā energoefektivitāte

Patērētāji uzskata, ka visas jaunās ierīces ir energoefektīvas tikai tāpēc, ka tās ir jaunas. Diemžēl daudzas jaunas un modernas ierīces santehnikas tirgū vēl joprojām neatbilst norādījumiem par samazinātu enerģijas patēriņu. Nevajag paļauties uz to, ka jaunu ierīču iegāde automātiski pazeminās Jūsu rēķinus. Ja vēlaties, lai ierīce tomēr samazina izdevumus, rūpīgi apskatiet elektrības patēriņa norādes.

4. Tiek aizmirsts tādu faktors kā uzturēšanas izmaksas

Lai gan pastāvīgas tirgus izpētes laikā jānosaka, kuri santehnikas ierīču zīmoli un modeļi ir visuzticamākie, ņemiet vērā – problēmas var rasties arī tad, ja iegādājaties kvalitatīvu santehniku. Iegādājoties ierīci, noteikti noskaidrojiet, vai tai ir spēkā esoša garantija. Santehnika no https://220.lv/lv/majai_un_remontam/santehnika ir izdevīgs un uzticams variants, jo visām ierīcēm ir 2 gadu garantija!

Garantija var palīdzēt samazināt daļu no izdevumiem, kas attiecas uz ierīču remontu vai nomaiņu, taču ir svarīgi padomāt arī par to, kādas izmaksas varētu rasties, lai uzturētu ierīci darba kārtībā ilgtermiņā. Iespējams, jāapdomā arī tāda iespēja kā papildu garantijas iegāde.

5. Tiek pārmaksāta reālā vērtība

Daudzi patērētāji pārmaksā par santehnikas ierīcēm, jo pirms ierīces iegādes nav veikta pietiekama tirgus izpēte. Pirms dodaties uz veikalu, apskatiet ražotāja noteikto cenu, vietējos veikalos piedāvātās cenas, dažādu veikalu atlaižu piedāvājumus. Nebaidieties jautāt pārdevējam par cenas samazināšanu – ja pieminēsiet, ka plānojat konkrēto ierīci pirkt citur, iespējams, Jums tiks piedāvāta atlaide.

Izvairieties no impulsīviem pirkumiem! Jaunas, spīdīgas ierīces ar daudz un dažādām funkcijām, protams, pievilina pircēju, tomēr rūpīga izpēte nodrošinās, ka iegādājaties Jūsu vajadzībām un vēlmēm atbilstošāko, turklāt par iespējami labāko cenu.

LA.lv