Foto: Pixabay

5 zodiaka zīmes, kuras nedrīkst kritizēt: tā viņus var pat iznīcināt! 0

Kā tu izturies pret kritiku? Vai uzklausi to? Pieņem? Vai arī centies to “nedzirdēt” nekad un nekādos apstākļos?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Kokteilis
Maestro Raimonds Pauls atklāj Lanas pieminekli Lāčupes kapos: “Vienkārši un ļoti skaisti” 3
Krievu okupanti nocirtuši galvu ukraiņu karavīram
Lasīt citas ziņas

Šīs 5 zodiaka zīmes pret kritiku izturas neiecietīgi – viņi nekad un nekādos apstākļos nevēlas to dzirdēt! Gribi kādu no viņiem nokritizēt? Mēs neieteiktu tev to darīt.

1. Vēzis

Vēži ir ļoti emocionāli un kritika, kas vērsta pret viņiem, var izrādīt tiešām postoša. Ja tu patiešām gribi Vēzim palīdzēt, piemeklē īstos vārdus. Taču, ja viņi uzskatīs, ka šo kritiku nav pelnījuši, tas ļoti iespaidos viņu pašvērtību. Vēzim vajadzēs daudz laika, lai “atgūtos”. Kritika uz šiem cilvēkiem iedarbojas kā instruments, kas rada daudz problēmu un sabojā attiecības. Vēzis, kas bijis pakļauts asai kritikai, atkāpsies un paslēpsies no apkārtējās pasaules, lai ilgi, ilgi nenāktu vairs ārā no savas čaulas.

2. Jaunava

CITI ŠOBRĪD LASA
Foto: Pixabay

Jaunavas ir tendētas uz perfekcionismu. Šie cilvēki patiesi uzskata sevi par mazliet labākiem un gudrākiem kā citi. Pozitīvi reaģēt uz kritiku viņi neprot. Jaunavas jūtas pavisam satriektas, ja kritiku izsaka kāds cilvēks, ko viņas neuzskata par “ekspertu” konkrētajā jomā! Un vispār šiem cilvēkiem ļoti nepatīk, kad kāds cenšas būt augstāk un apstrīdēt viņu zināšanas vai intelektu. Ja tu vēlies izteikt kritiku Jaunavai, dari to tikai tad, kad tev ir “taustāmi” pierādījumi. Ja tev tādu nav, pat nesāc!

3. Svari

Attieksme pret izteiktu kritiku šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir ļoti asa. Kad viņus kāds kritizē, viņi momentā ieņem aizsargpozīciju. Svariem parasti šķiet, ka šis cilvēks apzināti cenšas “piekasīties” viņa rīcībai un lēmumiem. Šie cilvēki nepieņem pat konstruktīvu kritiku, jo viņi to savās acīs uztver kā negācijas un provokāciju, kas ved uz konfliktu. Ja tu jūti nepieciešamību pateikt Svariem kādu piezīmi, izdari to maksimāli draudzīgi un taktiski.

4. Strēlnieks

Foto: Pixabay

Milzīgs pluss ir tajā, ka Strēlnieks neļauj kritikai traucēt savai darbībai un viņš tāpat turpina virzīties tajā virzienā, kurp gāja, pirms kāds viņu nokritizēja. Kopumā Strēlnieki prot pieņemt savas kļūdas un izdarīt no tām secinājumus. Taču viņiem ļoti nepatīk cilvēki, kas norāda uz viņu trūkumiem un kļūdām. Strēlnieks arī pats labi zina savas vājās vietas. Svešs viedoklis viņu neinteresē.

5. Zivis

Zivis ir pārlieku jūtīgas, lai mierīgi spētu uztvert kritiku. Zivis visu uztver pārāk personīgi un jebkuri kritiski komentāri par viņiem spēj burtiski iznīcināt un samīdīt viņus. Pēc būtības, kritika, kas vērsta pret Zivīm ir pat bīstama: jo tā nekādā veidā šis cilvēku nemotivē. Kad viņus kāds kritizē, Zivis izjūt burtiski vai fiziskus triecienus un var reaģēt uz tiem ārkārtīgi emocionāli. Pēc izteiktas kritikas, tieši tāpat kā Vēži – viņi uzbūvēs sev apkārt milzīgu mūri, nelaidīs tam nevienu pāri un ilgi, ilgi tur slēpsies no apkārtējās pasaules.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.