Foto: Pixabay

6 sapņi, kas paredz jaunas attiecības, pat, ja tu jau esi precējusies 0

Tici vai ne, bet tu vari saņemt zīmes par jaunu romānu savā sapnī. Turklāt, ja tu redzi šādu sapni, šo īpašo cilvēku tu satiksi tuvāko 3-4 mēnešu laikā. Turklāt tas attiecas arī uz tiem cilvēkiem, kas jau ir precēti – vai nu jūsu laulības dzīvē kaut kas nav kārtībā vai liktenis tev sūta pārbaudījumu!

Reklāma
Reklāma

Baloži

Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas
Foto: Pexels

Tu sapņo, kā pa ēkas jumtu staigā baloži un lasa drupačiņas? Esi gatava nopietnām attiecībām vai pat ģimenes izveidošanai. Jau izsenis šie putni simbolizē sievišķību un mātišķas jūtas.

Smaržas

CITI ŠOBRĪD LASA
Publicitātes foto/pixabay.com

Kurai gan no mums netīk staigāt pa veikaliem, lai papildinātu savu garderobi vai iegādātos kādas skaistumkopšanas lietas? Izrādās, sapnis, kurā tu redzi smaržu flakoniņu, norāda uz to, ka tev drīzumā gaidāma iepazīšanās un tikšanās ar kādu cilvēku, kas tev būs ļoti, ļoti simpātisks.
Parfīms ir komplimentu simbols, tāpat tas simbolizē maigumu. Centies atcerēties, kāds bija parfīms – tas daudz atklās par topošo mīļoto cilvēku.

Lidojums

Foto: Pexels

Ja tu redzi sevi sēžam avio salonā un lidojam virs mākoņiem, arī tas nozīmē, kā laimīgu mīlestību, tā veiksmi kopumā. Skaidrs, saulains laiks paredz, ka tu varēsi aizmirst par visām likstām, kas tevi šobrīd vajā. Tu burtiski uzplauksti!

Rozes

Foto: pexels

Laiki mainās, bet aromātiskās un aristokrātiski skaistās rozes joprojām nozīmē skaistus notikumus. Parasti rozes tiek saistītas ar kaislīgu mīlestību. Baltas krāsas rozes simbolizē veiksmīgu partnera izvēli un to, ka tu kopā ar šo cilvēku nodzīvosi ilgu laiku. Taču uzmanies no ērkšķiem – tie nogalina mīlestību un jūtas ar tagadējo partneri.

Vīnogas

Foto: Fotolia

Vīnogas simbolizē mīlestību, it īpaši neprecētām sievietēm. Ja tu sapnī lasi saldas vīnogas, tad tu esi izvilkusi lielo lozi. Bet precētai sievietei tas nozīmē kāda liela sapņa piepildīšanos.

Briljanti

Foto: Pexels

Dārgakmeņi ir cieši saistīti ar bagātību, spēku un mīlestību. Ja tev sapnī uzdāvina lielu, skaistu, vizuļojošu akmeni, tas nozīmē, ka ir apdraudētas tavas līdzšinējās attiecības. Bet ja tu esi jauna un neprecēta, tas nozīmē, ka drīzumā gaidāmas tavas kāzas, bet precētai sievietei vajadzētu aizdomāties.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.