Aktieris Ģirts Ķesteris

Aktieris Ģirts Ķesteris savu apaļo jubileju svinēs ar izrādi “Vīrietis, kurš gaida” daudzviet Latvijā 19

14.februārī 60.dzimšanas dienu svinēs populārais un skatītāju mīlētais aktieris Ģirts Ķesteris. Šo faktu mākslinieks atzīmēs ar īpaši viņam rakstītu dramaturģes Aivas Birbeles lugas «Vīrietis, kurš gaida» iestudējumu, kura režisors ir Gundars Silakaktiņš un kura pirmizrāde notiks 14.februārī plkst.19 Kultūras centrā “Siguldas Devons”. Ģirta Ķestera jubilejas izrāde šopavasar būs skatāma arī citviet Latvijā.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
RAKSTA REDAKTORS
“Darbinieki aizraujas ar iebiedēšanu. Jūtu pazemošanu un pārākuma sajūtu.” Krīzes centrā esošās Līnas dienasgrāmata ar pozitīvu pavērsienu 1
Lasīt citas ziņas

Aktiera jubilejas izrāde ir jautrs un aizkustinošs stāsts par vīrieti, kuram gadās piedzīvojums, kurš liek pārvērtēt savu dzīvi. Parevidēt dzīves «skapi», lai pielaikotu, kurš kostīmiņš vēl der, bet kurš jau ir par mazu. Tas ir laiks pārvērtēt savas bijušās, esošās un nākotnes attiecības. Tas varētu būt arī stāsts par aktieri Ģirtu Ķesteri. Bet varbūt arī nē. Varbūt tas ir uzdevums skatītājiem – uzminēt, kura epizode stāstā ir ņemta no aktiera dzīves, bet kas ir piedomāts. Varbūt tas ir stāsts par mums visiem, nonākot negaidītā situācijā? Bet tas noteikti ir stāsts par attiecībām – par vēlmi mīlēt un tikt mīlētam! Izrādēs uz skatuves Ģirtam Ķesterim pievienosies viņa skatuves kolēģes Lelde Dreimane vai Ērika Eglija-Grāvele.

Kaligula, Drakula, Mefistofelis, Nekrofils, Mekijs Nazis, Dons Žuans, Helge, Emīls Dārziņš, Leons, Fēlikss un vēl un vēl… Ģirts Ķesteris ir reizē viņi visi, un tajā pašā laikā – neviens no viņiem nav Ģirts Ķesteris.

CITI ŠOBRĪD LASA
Neatkārtojams, rāmjos neierāmējams un standartos neierakstāms, apbrīnots, nīsts, neskaitāmas reizes nosaukts par seksīgāko vīrieti Latvijā, režisoru iekārots un publikas mīlēts – tāds ir Ģirts Ķesteris.

Un tagad viņš visus savus skatītājus gaidīs savās jubilejas izrādēs!

Scenogrāfs – Ivars Noviks, kostīmu māksliniece – Jurate Silakaktiņa, horeogrāfe – Inga Krasovska, mūzikas režisore – Zane Dombrovska, video mākslinieks – Jēkabs Vilkārsis.

Biļetes uz Ģirta Ķestera jubilejas izrādēm var iegādāties “Biļešu Paradīzes” tīklā.

Izrādi “Vīrietis, kurš gaida” varēs noskatīties:

14.februārī plkst.19 Siguldā, Kultūras centrā «Siguldas Devons»

16.februārī plkst.19 Liepājas OC Rožu zālē

6.martā plkst.19 Jelgavas Kultūras namā

8.martā plkst.18 Kultūras centrā «Ulbrokas pērle»

9.martā plkjst.19 Valmieras Kultūras centrā

15.martā plkst.19 Ķekavas Kultūras namā

21.martā plkst.19 Bauskas Kultūras centrā

24.martā plkst.16 Kuldīgas Kultūras namā

27.martā plkst.19 Ogres novada Kultūras centrā

19.aprīlī plkst.19 Rīgā, VEF Kultūras pilī

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.