Seriāls "Padomju džinsi"

Aktieris Kārlis Arnolds Avots atklāj profesijas aizkulises – ir daudz sarežģītākās lietas par skūpstiem 5

Aktieris Kārlis Arnolds Avots, kas kļuvis labi zināms pēc galvenās lomas seriālā “Padomju džinsi”, raidījumā “Kad viņas satiekas” atklāj aktiera darba specifiku. Sarunā viņš ielūkojas aktiera profesijas smalkumos, atklājot aizkulišu stāstus un pieredzi, kas saistīta ar lomu atveidošanu uz skatuves.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 38
Lasīt citas ziņas

Avots neslēpj arī pikantākas detaļas, stāstot par situācijām, kad jāatveido mīlas ainas vai skūpsti, kamēr zālē klātesoša ir arī viņa mīļotā. Jautāts par to, cik viegli vai grūti ir skūpstīties, radot iespaidu, ka tas viss ir patiesi, aktieris neslēpj:

“Ir daudz sarežģītākas lietas, kas ir jādara uz skatuves. Ir ārkārtīgi grūti, ja ir jāsaka “es tevi mīlu” tā, lai visi notic.
CITI ŠOBRĪD LASA

Un tavs cilvēks jau arī zina tās intonācijas, kad tu pasaki to godīgi, kad, nē. Ja tu to pasaki godīgi, tad tas mīļotajam cilvēkam arī var šķist jocīgi,” tā Avots.

Viņš atklāj, ka skūpstīšanās patiesībā ir ļoti atstrādāta, turklāt aktieri iepriekš to izrunā: “Tāpat kā jebkurš cits izrādes elements – monologs vai deja – tā ir tehniska lieta.”

Par to, kā top intīma rakstura ainas kino, skaties video!

"Padomju džinsi" pirmizrāde
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.