Foto: Ekrānuzņēmums no “Instagram”/Kārlis Arnolds Avots

VIDEO. Aktieris Kārlis Arnolds Avots ceļu uz mīļotās meitenes sirdi izcīnījis ar dūrēm 42

Aktieris Kārlis Arnolds Avots viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur dalās savās pārdomās par to, kādām jābūt attiecībām un ko joprojām mācās. Tāpat viņš atklāj, kā iepazinies ar savu meiteni – horeogrāfi Milenu Pavilču.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā
“Piedodiet, bet mājās jūs netiksiet!” Ukraina skaidro pavisam reālos frontes sabrukšanas iemeslus 85
TV24
Vitenbergs: Baumu līmenī ik pa brīdim izskan, ka parlamentārā sekretāre ir “nokodusi” ministri
Lasīt citas ziņas

Aktieris atzīst, ka pašreizējās attiecībās ir jau vairāk nekā 3 gadus, un ka tās sākušās visai dramatiski. “Mums ir tāds kaujiniecisks stāsts – es izkaroju savu draudzeni, cīnoties ar citu džeku par viņas sirdi. Viņa tolaik bija aizņemta meitene, es viņu ieraudzīju akadēmijā, sāku aplidot. Viņai tās attiecības jau labu laiku gāja uz beigu pusi, un viņa nevarēja atrast iemeslu, kā izkļūt no tām. Un tad šķita, ka vai nu tas tā arī paliks, vai kaut kas radikāli jāmaina.

Es tur parādījos tāds smaidīgais apkārt, un otrs cilvēks nebija īpaši priecīgs. Viņš gribēja nodarīt man pāri, bet man bija ļoti tuvu pirmizrāde, tā kā man nācās pirmajam kaut kā atbildēt. Un tā nu mēs abi izplēsāmies, un es ieguvu Milenas sirdi. Viņa labu laiku nerunāja ar mani, bet pēc tam ātri vien sākām dzīvot kopā. Viss notika ļoti strauji, jaudīgi, un tā arī turpinās!” tā Kārlis Arnolds Avots.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.