Mārtiņš Egliens

Aktieris Mārtiņš Egliens atklāj jaunas detaļas par cīņu ar reto slimību: “Pašam tā sajūta ir riebīga…” 22


Kā zināms, aktieris Mārtiņš Egliens jau kādu laiku cīnās ar retu slimību. Viņš raidījumā “Kad viņas satiekas” atklājis, kāds ir pašreizējais viņa veselības stāvoklis.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
TV24
Uzņēmējs Bergs: “Tā bilde ir ļoti sērīga… Valsts strādā pēc tāda pieņēmuma, it kā vidējais latvietis dzīvotu 500 gadus”
Lasīt citas ziņas

Mārtiņš Egliens stāsta: “Balss diktē vairāk noteikumu man nekā es balsij. Nu tas ir tā tricky [red. – viltīgi]… Visu laiku jādomā par to, kā es runāšu. Ir bijuši brīži, kad mani vispār nevar dzirdēt. Ģimene jau saprata – no lūpām – , bērni arī mierīgi, bet pašam tā sajūta ir riebīga, un liekas, ka apgrūtinu citus. Pašam grūti, un citiem arī grūti.”

Viņš atklāj, ka kādu laiku negājis uz teātri, taču, kad tomēr aizgājis, kolēģi bijuši ļoti saudzīgi, teikuši, lai tikai viņš nerunā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aktierim mediķi teikuši, ka tas palikšot uz visu mūžu. Viņam regulāri tiekot špricēts botokss. “Vismaz šobrīd tas nav ārstējams,” norādīja Egliens, piebilstot, “bet, tā kā neviens dakteris man nevar pateikt, kas tas ir un kā tas vispār sākās, es domāju, ka tas nozīmē, ka viņi ne velna nezina, kā tas viss beidzas.”

Ārstiem esot versijas, bet īsti līdz galam viņa diagnozi izskaidrot nevarot. Viņš pastāsta par kādu gadījumu, kad cilvēks radikāli mainījis savu dzīvi, un pēc tam balss atgriezusies.

Kā vēstīts iepriekš, Egliens jau divus gadus cīnās ar veselības problēmām. Latvijas ārstu konsilijs aktierim nozīmēja procedūru, ko veic Vācijas klīnikā, taču tam bija nepieciešams finansiāls atbalsts. Lai aktieris atgūtu runas spējas, 2023. gada februārī tika sākta ziedošanas kampaņa, un pāris stundu laikā nepieciešamā summa tika savākta. Viņam Vācijā diagnosticēta reta balsenes slimība, un ārsti viņam teikuši, ka visa mūža garumā muskulī ap balss saitēm būs jāinjicē botokss.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.