Aktieris Mārtiņš Egliens

FOTO. “Mēs ar sievu neesam apsēdušies un analizējuši…” aktieris Mārtiņš Egliens intervijā atklāti par to, kā slimība ietekmējusi viņa ģimenes dzīvi 7

Pirms dažām dienām kļuva zināms – latviešu talantīgais aktieris Mārtiņš Egliens savas slimības dēļ ir nolēmis pamest darbu Nacionālajā teātrī. Tagad žurnālam “Ieva” viņš pastāstījis kā viņa saslimšana (Mārtiņš gandrīz zaudējis balsi – red.) ir ietekmējusi viņa attiecības ģimenē.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 12
Kokteilis
VIDEO. “Nākamais apkaunojums aiz Galkina!” Laima Vaikule koncertā dzied ukraiņu valodā, kas nokaitinājis krievvalodīgos
VIDEO. Kaut kas neredzēts! Uz Gaujas tilta pie Cēsīm “atgriezusies ziema” – grūti pat pabraukt 16
Lasīt citas ziņas

“Vistrakāk bija brīžos, kad visapkārt notiek burziņš un man tik ļoti gribas pajokot, bet vienīgais, ko varu, ir atvērt muti un atkal aizvērt. Un viss, ko vēlies pateikt, paliek pie tevis.

Mēs ar sievu neesam apsēdušies un analizējuši, kā kuram šajā laikā ir bijis…

CITI ŠOBRĪD LASA

Protams, Ditai ir grūti, bet, kā viņa vienā intervijā teica: “Jā, ir grūti, jo ir vairāk jāstrādā, jāskrien, lai finansiāli varētu savilkt galus kopā, bet Mārtiņam, iespējams, ir daudz grūtāk.”,” – intervijā stāsta aktieris.

Mārtiņš nenoliedz, ka cīņa ar slimību arī emocionāli ir smaga, tomēr viņš iemācījies novērtēt to, ka viņam ir fantastiska ģimene – sieva, bērni, ka viņam ir iespēja dzīvot demokrātiskā valstī, kur nav kara. Tāpat viņš priecājas, ka viņam ir rokas, kājas un skaidrs saprāts.

Savukārt bērni Mārtiņa veselības problēmas uztvēruši “elastīgi”. Meita esot diezgan ātri sapratusi, ka ir jālasa no lūpām tad, kad tētis runā.

Šobrīd Mārtiņa Egliene veselības stāvoklis pēc ārstēšanās Vācijas klīnikā ir nedaudz uzlabojies, un balsi daļēji viņš ir atguvis, tomēr tas viņam vēl aizvien traucē strādāt kā aktierim un dziedāt.

Kopš 2002.gada Mārtiņš ir precējies ar latviešu aktrisi Ditu Lūriņu-Eglienu. Abu ģimenē aug divi bērni – dēls Ernests un meita Grēta.

Mārtiņš ar Ditu kopā jau gandrīz 20. gadu. Attēlā: 2008. gadā.
Foto – Timurs Subhankulovs
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.