Foto: LETA

Ar laimes piparkūku azotē… Āgenskalna tirgus aicina uz Ziemassvētku tirdziņiem 0

Āgenskalna tirgus aicina pavadīt svētku laiku kopā, tāpēc 15., 16., 22. un 23. decembrī plkst. 9.00–17.00 Ziemassvētku tirdziņos varēs atrast veselīgas un sirsnīgas dāvanas, retas un vērtīgas lietas pie krāmu tirgotājiem, kā arī baudīt karstvīnu, sildīties ar ēdieniem, sarūpēt piparkūku mīklas un uzkodas svētku galdam. Tirdziņu laikā esam parūpējušies arī par svētku pārsteigumiem, īpaši jāizceļ “Rīgas Doma kora skolas” audzēkņu un solistes Noras Kalniņas koncerts „Īslaicīgs sniegputenis”, kulinārijas meistarklase bērniem, dāvanu saiņošanas un piparkūku darbnīcas, laimītes liešana un vēl.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
“Izgāju cauri ellei!” Divu bērnu mamma atvadās no bērniem un tikai pēc ķīmijterapijas uzzina, ka nekad nav bijusi slima 4
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 6
Lasīt citas ziņas

Tirdziņos jūs priecēs ne tikai vietējo amatnieku un zemnieku produkcija, bet varēsiet nogaršot uz vietas mobilajā kūpinātavā gatavotus jūras asarus un foreles steikus. Tirgotāji sagādās dabīgus mājas vīnus no dārza augļiem un ogām, visu izmēru eglītes, svētku dekorus un vainagus. Savukārt pie krāmu tirgotājiem būs dāvanas, ar ko iepriecināt cilvēkus, kuriem jau viss ir – senlietu klāstā vienmēr atradīsies kas neredzēts un unikāls.

Sestdien, 15. decembrī, plkst. 12.00-13.30 muzikālu Ziemassvētku noskaņu radīs vairāku brīvo mikrofonu dalībniece Asnāte Tarvida un Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas audzēknes Beāte Keina un Loreta Reide, kuras apgūst vokālu pie grupas „Framest” solistes Rūtas Dūdumas.

CITI ŠOBRĪD LASA

16. decembrī plkst. 13.00-15.00 Āgenskalna tirgus laukumā notiks „Īslaicīgs sniegputenis” – tas ir „Pārdaugavas radošā centra” un apkaimes mūziķu sveiciens Āgenskalnam svētkos, kas jau divus gadus Ziemassvētku laikā iepriecina apkaimes iedzīvotājus. Šoreiz koncertā uzstāsies „Rīgas Doma kora skolas” audzēkņi ar klasiskām Ziemassvētku dziesmām un gospeļa kora dziedājumiem, kā arī soliste Nora Kalniņa ar koncertprogrammu „Puteņu domas”.

22. decembrī plkst. 11.00-14.00 Āgenskalna tirgū darbosies grila skola bērniem „Marienbāde”. Jaunākais kulinārijas blogeris Latvijā Pipars (Rojs Puķe) gaidīs bērnus no četru gadu vecuma (līdz 12 gadiem), lai kopā pagatavotu gardus svētku burgerus. Burgeru pagatavošanas meistarklase ir bez maksas.

23. decembrī plkst. 9.00-17.00 kopā ar „Donas” rūķu darbnīcu gatavosim savas laimes piparkūkas, kuras pēc tam varēs notiesāt uz vietas vai uzdāvināt kādam mājās. Dalībniekiem būs iespēja iejusties rūķu lomā, uzzināt par rūķu skolu un piparkūku vēsturi. Līdzi aicinām ņemt arī rūķu cepures un priekšautus!

Lai uzzinātu, ko sagaidīt jaunajā gadā, 22. un 23. decembrī Āgenskalna tirgū apmeklētāji aicināti liet laimi. Abās dienās notiks arī dāvanu saiņošanas darbnīca – nāciet ar savu vai tirgū iegādātu dāvanu un uzticiet noformējumu saiņošanas speciālistiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.