«Arsenal» teju atspēlējās pret «AC Milan» 0

Eiropas futbola federāciju savienības (UEFA) Čempionu līgā zināmas pirmās divas ceturtdaļfināla komandas – Itālijas “AC Milan” un Portugāles “Benfica” no Lisabonas.

 

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Lasīt citas ziņas

Milānas futbolisti gan Londonā zaudēja “Arsenal” ar 0:3 (0:3), taču mājas spēlē iegūtais pārsvars (4:0) viņiem ļāva uzvarēt abu maču summā. “Arsenal” iespējas atspēlēties likās nulles vērtībā, tomēr mājinieki centās. Pašu vārtos viņi bumbu neielaida ne reizes, bet “AC Milan” vārtsargu jau pirmajā puslaikā pārspēja Lorāns Koscelīni, Tomašs Rosickis un Robins van Pērsijs ar 11 m soda sitienu. Neviens no viņiem nav anglis. Taču otrajā puslaikā viesi, mobilizējoties aizsardzībā, spēja saglabāt kopējo bilanci par labu sev – 4:3.

Ar tādu pašu rezultātu abu spēļu summā beidzās arī “Benfica” cīņa pret Sanktpēterburgas “Zenit”. Lisabonā vārtus guva Maksi Pereira un Nelsons Oliveira un laukuma saimnieki uzvarēja ar 2:0 (1:0), bet Krievijā bija zaudējuši ar 2:3. Čempionu līgas ceturtdaļfinālā “Benfica” iekļuva pirmo reizi kopš 2006. gada.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.