Hosams Abu Meri
Hosams Abu Meri
Foto: Paula Čurkste/LETA

Ārsts Hosams Abu-Meri krīzes laikā palīdzēs pacientiem bez maksas: “Ir laiks domāt par citiem.” 0

Bijušais Saeimas deputāts, politiķis, ārsts – gastroenterologs Hosams Abu-Meri sociālajās vietnēs informējis, ka sakarā ar valstī esošo ārkārtas situāciju un to, ka daudzi cilvēki šajā laikā ir palikuši bez iztikas līdzekļiem, reizi nedēļā viņš palīdzēs pacientiem bez maksas.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas

Hosams Abu-Meri raksta: “Mīļie draugi un sekotāji, patlaban piedzīvojam negaidītu krīzi, kas ietekmējusi daudzus: kāds zaudējis darbu, citam samazinājušies ienākumi. Šis ir laiks solidarizēties vienam ar otru. Ir laiks domāt par citiem. Ir laiks palīdzēt.
Arī man kā ārstam daļēji samazinājies darba apjoms. Tiesa, pakāpeniski varam atkal pieņemt mazliet vairāk pacientu, un ceru, ka pēc ārkārtas situācijas atcelšanas varēšu pieņemt kā ierasts. Jūs varat mani klātienē satikt Veselības centrā 4 un Arī attālināti: doconline.lv.
Bet, kā minēju iepriekš, zinot, ka patlaban daudziem pietrūkst līdzekļu maksāt par vizīti pie ārsta, gribu piedāvāt cilvēkiem, kuri zaudējuši darbu, kā arī senioriem, kuri nevar atļauties samaksāt par vizīti pie ārsta, saņemt manu videokonsultāciju par brīvu. Izmantojot Facebook Messenger videozvanu vai WatsApp videozvanu, katru sestdienu plkst. 12:00. Lūdzu, piesakieties laikus, sūtot informāciju man Facebook Messenger, lai varam sazināties. Būsim pacietīgi, draudzīgi un smaidīsim vairāk! Būšu pateicīgs, ja dalīsieties ar šo informāciju ar saviem draugiem un paziņām.”

Hosama Abu-Meri ieraksts vietnē Facebook.com:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.