Foto: Shutterstock

Astrologi brīdina – 20.aprīlī gaidāms Saules aptumsums! Horoskopi no 17. līdz 23.aprīlim 2

Linda Krāģe, “Nedēļa Kabatā”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Ceļā no Rojas uz Roņu salu pazuduši divi cilvēki. Atpūtniekus ceļā pārsteigusi vētra 40
Lasīt citas ziņas

20. aprīlī gaidāms Saules aptumsums. Kādas iespējas un izaicinājumus tas var atnest katrai zodiaka zīmei:

Auns

Saules aptumsuma enerģija var radīt lielas pārmaiņas jūsu dzīvē, jauna dzīves mērķa un virziena apzināšanos. Tomēr tas varētu būt arī izaicinājumu laiks, jo nepieciešams atbrīvoties no vecajiem rīcības modeļiem, kas vairs nekalpo.

Vērsis

CITI ŠOBRĪD LASA

Var rasties nepieciešamība atkāpties no pasaulīgā un pārdomāt savas slēptākās vēlmes un bailes. Šis var būt spēcīgs laiks garīgai izaugsmei un dziedināšanai, taču tas var arī izgaismot neatrisinātas emocijas vai pagātnes traumas.

Dvīņi

Jūs varat justies iedvesmots veidot saikni ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, iesaistīties kādā apvienībā un īstenot kopīgu redzējumu vai nākotnes mērķus. Tomēr jūsu sociālajā vidē var būt arī cīņa par varu vai konflikti, kas jārisina.

Vēzis

Šis Saules aptumsums stimulēs transformāciju jūsu karjeras jomā un publiskajā tēlā. Varat izjust spēcīgu vēlmi veikt pārmaiņas vai riskēt profesionālajā dzīvē, taču ir arī jārēķinās ar cīņu par varu vai izaicinājumiem no autoritāšu puses.

Lauva

Šis aptumsums ietekmēs jautājumus, kas saistīti ar augstāko izglītību, ceļošanu un filozofiju. Varat izjust vēlmi paplašināt savu redzesloku, iepazīstot jaunas idejas vai kultūras. Tomēr var rasties arī problēmas, kas saistītas ar ticības sistēmām vai akadēmisko darbību.

Jaunava

Var nākties saskarties ar dziļām bailēm vai nedrošību, kas saistīta ar uzticēšanos, ievainojamību un emocionālo intimitāti. Šis var būt spēcīgs laiks personīgajai izaugsmei un dziedināšanai, taču tas var būt arī emocionāli saspringts.

Svari

Tu vari sajust nepieciešamību pārvērtēt savas attiecības un veikt izmaiņas vai meklēt kompromisus. Tomēr šajā procesā var arī rasties cīņa par varu un ietekmi, raisot konfliktus ar nozīmīgiem cilvēkiem.

Skorpions

Iespējams, jums radīsies nepieciešamība veikt izmaiņas vai uzlabojumus savā fiziskajā vai garīgajā veselībā, kā arī pārvērtēt savus darba vai ikdienas paradumus. Šis var būt spēcīgs laiks sevis pilnveidošanai, bet prasīs disciplīnu un pacietību.

Strēlnieks

Šis aptumsums stimulēs jūsu radošumu, romantiku un rotaļīgumu. Varat sajust iedvesmas uzplūdus, vilināt māk­slinieciskas nodarbes. Tomēr var rasties arī problēmas, kas saistītas ar pašizpausmi un jūtu izrādīšanu.

Reklāma
Reklāma

Mežāzis

Šis var būt lielas transformācijas laiks jūsu dzīvē, jo koncentrēsieties uz lielākas drošības un stabilitātes radīšanu. Tas var aktualizēt jautājumus, kas saistīti ar pagātni, īpaši, ja ir neatrisinātas emocionālas traumas vai ģimenes konflikti.

Ūdensvīrs

Varat justies iedvesmots apgūt jaunas prasmes vai pievērsties intelektuālām interesēm, jūs var vilināt iesaistīties sabiedriskajā dzīvē vai rajona aktivitātēs. Tomēr var rasties arī problēmas, kas saistītas ar komunikāciju.

Zivis

Varat izjust nepieciešamību pārvērtēt savu finansiālo situāciju, veikt korekcijas lielākas stabilitātes radīšanai. Šis var būt laiks, lai pārvērtētu savas prioritātes un apzinātu jomas, kurās jūs nepietiekami novērtējat sevi vai savas prasmes.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.