Foto: Unsplash

Astrologs iepriecina: līdz 26. maijam nereāli interesantas enerģijas, iespējams, labākais laiks 2024. gadā 9

Astrologs Andis Geste savā “Facebook” profilā publicējis aktuālo astroloģisko prognozi, kas tieši šobrīd sola ļoti pozitīvu laiku. Ieskatāmies!

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
Lasīt citas ziņas

“Tagad, līdz 26. maijam, ir nereāli interesantas un jaudīgas Vērša enerģijas. Līdz 20. maija plkst. 16:00 ir īpaši labs laiks iet tautās, socializēties un mīlināties. Šis, varbūt, ir pat labākais laiks 2024. gadā, lai ieliktu nākotnē sev mīlu, naudu, baudu, atrastu super draugus un jaunu jēgu. Neejam tautās pierādīt savu taisnību. Ejam ķer veiksmi un laist Kosmosā idejas un projektus, potenciāli naudīgus pasākumus.

Mīla pamatīgi ir gaisā, ja kas. Mīlas materiāls tagad varētu būt gruntīgs un ilgspēlējošs. Baudas un naudas laiks ir tagad. Ēdamais un dzeramais laiks un, kā jau minēju, veiksmes putns lidināsies visos saviesīgajos pasākumos. Ķeram to!

CITI ŠOBRĪD LASA

26. maijā kā ar nazi nogriezts! Sākas pilnīgi jaunas enerģijas. Tas ir aptuveni kā no rīta, kad diskotēkā iededzas gaismas. Tev atņem vīniņa pudeli (kurā vēl bija palikušas pāris piles) un iedod mācību grāmatu par mākslīgo intelektu. Nereāli gudrs un intelektuāls laiks sākas – citas enerģijas. Sākas jaunais Jupitera Dvīņu gads. Daudz laimes Jaunajā Gadā!

Par Jupitera jauno gadu – Dvīņu gadu 26. maijā (svētdien) mēs kopā ar brīnišķīgo astroloģi Līga Šīrona lasīsim lielo lekciju. Tur būs stāsts visām 12 zīmēm, kas specifisks notiks no 26/05-2024 līdz 08/06-2025. Jaunu iespēju jūra! Apraksts par lekciju drīz būs – nopublicēšu un pielikšu arī šeit komentāros.

Tagad baudām Vērša superlaiku un ķeram veiksmi.”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.