Foto: FOTOLIA

Astrologs: Šī būs astroloģiski neparasta nedēļa. Piedzīvosim gada skaudrāko pilnmēnesi, bet būs arī divi “kaifiņi” 22

Astrologs Andis Geste savā “Facebook” kontā publicējis šīs nedēļas mazās astroziņas. Šoreiz tās ir īpaši interesantas, tāpēc ieskatāmies!

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

Andis Geste raksta: “Neparasta nedēļa. Tikko (21/04) ir iesācies jauns Jupitera-Urāna 14 gadu cikls. Tas paģēr no mums atjaunotas zināšanas un interesi par pasauli, kura strauji mainās. Mums ir strauji jārestartējas. Dullās, aplam šaustīgās aprīļa enerģijas sāks šonedēļ nomierināties, taču būs arī košas jautrības.

Mēnestiņš līdz trešdienai aug un tad ir pilnmēness Skorpiona zīmē. Šis ir gada skaudrākais pilnmēness. Ierodās pilsone vārdā Realitāte. Tā izgaismos – kas ir kas mums apkārt. Īpaši būs redzami sumpurņi, mērgļi, mošķi, jampampiņi un pidriķi. Atšķirību starp diviem pēdējiem īsti nezinu, bikšu krāsa droši vien atšķiras. Trešdien viss par visiem taps skaidrs – pilnīga bezilūziju diena. Mēli valdām, jo krāsaini izteikties pagalam gribēsies!

CITI ŠOBRĪD LASA

Nedēļā divi kaifiņi. Ceturtdien forša buršanās diena, kad var rūķiem palūgt, lai tie atnes dzīvē kādu smuku materiālo labumiņu, teiksim, jaunu auto. Un ceturtdien beidzas Merkura retrogrāds! Yay, nu gan aprīlis (absolūti monstrozs mēnesis) ir garām!

Noskurināmies, salaizām rētas un uz priekšu maijā! Tas būs 1000x mīlīgāks. Lielisku nedēļu!”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.