Donalds Tramps.
Donalds Tramps.
Foto: SCANPIX/REUTERS/LETA

ASV nacionālo izlūkdienestu direktors pametīs amatu 0

ASV nacionālo izlūkdienestu direktors Dens Koutss pametīs amatu 15.augustā, svētdien pavēstīja Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
Vācu policijas auto Latgalē satrauc iedzīvotājus – kas īsti notiek? 2
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
Receptes
Kuru zivi nedrīkst ēst kopā ar ādu: eksperts nosauc sugas un brīdina par sekām
Lasīt citas ziņas

Prezidents tviterī apliecināja, ka plāno nacionālo izlūkdienestu direktora amatam nominēt Teksasas kongresmeni Džonu Ratklifu, kas darbojas Pārstāvju palātas izlūkošanas, tieslietu un iekšzemes drošības komitejās.

“Bijušais ASV prokurors Džons vadīs šīs valsts, kuru viņš mīl, izcilību un to iedvesmos,” tviterī pauda Tramps, vienlaikus izsakot pateicību Koutsam par viņa “izcilo veikumu mūsu valsts labā”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Trampam bijušas daudzas domstarpības ar Koutsu virknē jautājumu, arī attiecībā uz Krievijas iejaukšanos 2016.gada vēlēšanās, Ziemeļkorejas denuklearizāciju un Irānu.

Koutss būs kārtējā augstā amatpersona, kas pamet Trampa administrāciju. Pirms viņa darbu valdībā atstājis aizsardzības ministrs Džims Matiss, iekšzemes drošības ministre Kirstena Nīlsena un valsts sekretārs Rekss Tilersons.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.