Indra Salceviča dažādos dzīves posmos

“Atzīšos, peldu rozā mākonī!” – stiliste Indra Salceviča atklāj, ka ir iemīlējusies 0

Stiliste, blogere, kustības “body positive” aizsācēja Latvijā Indra Salceviča saviem draugiem un sekotājiem soctīklā “Instagram” “caur puķēm” atzinusies, ka viņai ir izveidojušās jaunas attiecības un viņa ir iemīlējusies.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem 24
Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Kokteilis
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas
Lasīt citas ziņas

“”Vai ar Tevi viss kārtībā?” Saņēmu sms no kāda drauga. Jo es pārāk neaktīva Instagramā.

Patiesība ir tā, ja ir ko teikt – saku. Ja nav ko teikt – nerunāju. Vispār jau starp darbu darbiem, kas sakāpuši, notiek dzīve!

CITI ŠOBRĪD LASA

Mācos franču valodu, klausos romantiskos franču mūzikas gabalus un, atzīšos, peldu rozā mākonī! Bez steigas, ar tādu kā “laiks rādīs”” – viņa ierakstījusi.

Pirms kāda laika divu dēlu mamma soctīklos prātoja par to, ka daudzi vīrieši, kas cenšas ar viņu iepazīties caur sociālajiem tīkliem, patiesībā izrādās precējušies. Toreiz viņa rakstīja: “Neesmu nevienā iepazīšanās aplikācijā, bet ik pa laikam man kāds uzraksta IG vai FB. Ak, kungs, cik smieklīgi ir tie, kuri savā aizrautībā un melu gūzmā patiesībā ļoti primitīvi mēģina, teiksim tā, ieinteresēt…”

2018.gadā Indra mija laulības gredzenus ar baristu Kasparu Bērziņu, tomēr jau pēc diviem gadiem pāris paziņoja par šķiršanos.

SAISTĪTIE RAKSTI