Indra Salceviča dažādos dzīves posmos

VIDEO. “110 kg – tas nav nekāds liekais svars!” – stiliste Indra Salceviča ļoti kritiski noskaņota pret kuņģa samazināšanas operāciju 0

Raidījumā “Māmiņu klubs” uz sarunu aicināta stiliste Indra Salceviča un uztura treneris Mārtiņš Bidiņš. Viena no apspriestajām tēmām ir ātrās diētas un šodien tik ļoti populārā bariatrijas operācija. Indra atklāj, ka ir izteikta šīs procedūras neatbalstītāja, jo cilvēki to izvēlas nepamatotu iemeslu vadīti.

Reklāma
Reklāma
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
VIDEO. Artuss Kaimiņš savā raidījumā pamatīgi nokaitina LTV leģendu Andreju Volmāru, kurš pamet sarunu pusratā 81
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Lasīt citas ziņas

Modes stiliste Indra Salceviča publiskajā telpā ir labi zināma arī kā pozitīvās ķermeniskās domāšanas kustības “More than size” dibinātāja Latvijā.

Raidījumā “Māmiņu klubs” kopā ar treneri un uztura speciālistu Mārtiņu Bidiņi viņi kopā diskutēja par ķermeņa svara samazināšanu, to pieņemšanu un populāriem risinājumiem kā no tā atbrīvoties.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēdējo gadu laikā sabiedrībā ir populāri nodarboties ar dažādām ātrajām diētām un veikt bariatrijas jeb kuņģa samazināšanas operācijas, lai samazinātu  lieko svaru. Indra ir kategoriski pret operāciju, jo uzskata, ka tas ir vieglākais un neefektīvākais veids, lai pēc iespējas ātrāk nonāktu pie vēlamā rezultāta.

“Es uzskatu, ka bariatrija ir operācija, kura tiešām ir jāveic tad, kad cilvēks fiziski un funkcionāli vairs nespēj sevi nest, es to visu saprotu. Bet tas, kas notiek šobrīd pasaulē un šeit Latvijā, ka cilvēks ar 110 kg kilogramu lieko svaru uztaisa bariatriju…. 110 kg nav nekāds liekais svars! 200 kg ir liekais svars,” – Indra ir kategoriski noskaņota.

Savukārt Mārtiņš sarunas laikā piebilst, ka viņaprāt, bariatriju var salīdzināt ar ātro diētu, kura ir ātra un viegla, ar tūlītēju iedarbību, taču tas nav labākais risinājums svara zaudēšanai, vienīgi, ja liekie kilogrami apdraud veselību un šis cilvēks tiešām dēļ tā drīz varētu nomirt.

Vairāk skaties šajā video:

LA.LV Aptauja

Vai piekrīti Indrai, ka kuņģa samazināšanas operācija nav risinājums cīņā ar lieko svaru?

  • Jā, piekrītu, viņa pareizi saka
  • Nē, nepiekrītu - patiesībā 100 kg un vairāk ir liels liekais svars!
  • Man ir grūti atbildēt uz šo jautājumu

SAISTĪTIE RAKSTI